امروز: سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
5. تير 1396 - 9:51   |   کد مطلب: 304414
سهیل سنقر : امام جمعه سنقرو کلیایی در خطبه های نماز عید سعید فطر گفت: عید سعید فطر و دیگر اعیاد اسلامی، اجتماع عظیم وحدت، صمیمیت، انسجام و در کنار هم بودن مسلمانان را به دنیا نشان می دهد.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام مجید صفدری در خطبه های نماز عید فطر سنقرو کلیایی گفت: اسلام دین دوستی، وحدت و مهر بانی است و برای تمام روزها و لحظه های کسانی که در دایره اسلام قرارمی گیرند برنامه دارد.

 

 

وی افزود: مسلمانان در روز عید فطر علاوه بر تشکیل اجتماع بزرگ و قدرت واحد، با پرداختن سهمی از اموال خود به یاری کسانی که توانایی کمتری دارند می شتابند.

 

 

امام جمعه سنقر، دوستی با دوستان و دشمنی با دشمنان اسلام را رمز بقای جامعه اسلامی دانست و گفت: امروز آل سعود، آمریکا و اسرائیل را که اسلام را قبول ندارند به عنوان دوست خود می گیرند و دشمن مسلمانان در سوریه، عراق و ایران و بحرین هستند.

 

 

حجت الاسلام صفدری با بیان اینکه امروز دنیای اسلام گرفتار بلایایی شده است گفت: در کشور ما اگر قاعده دوست و دشمن را نشناسیم، گرفتار مشکلات عدیده ای خواهیم شد.

 

 

وی با بهره گیری از سخنان حضرت علی(ع) اهمیت تقوی را تشریح کرد و گفت: تقوی در دنیا مثل حفاظ و پناهگاه است و در فردای آخرت مسیری به سوی بهشت خواهد بود.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی با تبریک عید فطرآن را به عنوان  پایان یک ماه بندگی وسرآغازی برای حرکت سازنده مومنین دانست.

 

 

نماز عید فطرسنقرو کلیایی با حضور چشمگیر مردم و مسئولین سنقرو کلیایی در خیابان فلسطین مقابل ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار