امروز: چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
4. تير 1396 - 20:24   |   کد مطلب: 304411
توسط رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سنقروکلیایی؛
محدودیت های ترافیکی روز عید سعید فطر در سنقر اعلام شد
سهیل سنقر : توسط رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سنقروکلیایی محدودیت های ترافیکی روز عید سعید فطر در سنقر اعلام شد.

سروان منصور سالارآبادی در گفتگو با سهیل سنقر ضمن تبریک عید سعید فطر به همشهریان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت عید سعید فطر در سنقر خبر داد و اظهار داشت : این محدودیت ترافیکی از ساعت ۵ صبح روز عید فطر تا پایان نماز در محدوده تقاطع چهارراه بسیج جنب سپاه پاسداران شهرستان از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی اعمال می‌شود.

 

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان سنقروکلیایی با اشاره به اینکه تردد خودرو در مسیرهای اعلام شده ممنوع است، گفت : پلیس راهنمایی و رانندگی از همان ابتدای صبح در صورت مشاهده خودروهای پارک شده در محل برگزاری نماز عید فطر، نسبت به انتقال خودروها به پارکینگ اقدام می‌کند.

 

 

وی با اشاره به آمادگی کامل پلیس راهنمایی و رانندگی سنقر برای پوشش ترافیکی مراسم نماز عید سعید فطر، افزود: از همشهریان عزیز ساکن تقاطع محدوده برپایی نماز عید سعید فطر تقاضا می شود جهت سهولت برپایی باشکوه نماز فطر از امشب تا پایان نماز عید سعید فطر نسبت به پارک خودروی خود در محدوده برپایی نماز جدا خودداری فرمایند.

 

 

سالارآبادی با بیان اینکه در مکان‌های برپایی نماز عید سعید فطر پوشش ترافیکی از سوی نیروهای پلیس تشدید می‌شود، اضافه کرد : پلیس تمام تمهیدات اجرای طرح محدودیت ترافیکی را فراهم کرده است و امید داریم با همکاری شهروندان طرح به‌خوبی و بدون مشکل اجرا شود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار