امروز: چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
4. تير 1396 - 12:38   |   کد مطلب: 304409
جانشین فرمانده انتظامی سنقر خبر داد
کاهش ۳۵ درصدی وقوع سرقت در شهرستان سنقروکلیایی
سهیل سنقر : جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سنقروکلیایی از کاهش ۳۵ درصدی وقوع سرقت و افزایش ۳۷ درصدی دستگیری سارقان طی سه ماه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

سرهنگ "غضبان احمدی فرد" در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : پلیس شهرستان با تلاش شبانه روزي در چارچوب قانون با همکاری و همراهی مردم و دیگر مسئولان ادارات، تلاش و کوشش می نماید تا امنیت مطلوب و پایدار را برای شهروندان به ارمغان آورد و در این راه از هیچ گونه اقدامی دریغ نمی کند.

 

 

جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سنقروکلیایی ادامه داد : بر همین اساس با اقدامات کنترلی پلیس، پیگیری و حمایت های دستگاه قضا، تعامل و همکاری مردم، سپاه، بسیج و سایر ادارات دولتی طی سه ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، وقوع سرقت ۳۵ درصد کاهش داشت، همچنین میزان کشفیات سرقت طی مدت مذکور ۵۳ درصد و دستگیری سارقان ۳۷ درصد افزایش پیدا کرد.

 

 

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: در این مدت ۶۴۰ هزار نخ سیگار قاچاق و چهار کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد، ۱۰۹ خرده فروش و مصرف کننده مواد مخدر نیز دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

 

سرهنگ احمدی فرد از تعامل و همکاری همه اقشار مختلف با پلیس تقدیر و بیان کرد: شهروندان موارد مشکوک را از طریق تلفن و یا پیامک ۱۱۰ به صورت شبانه روزی به پلیس گزارش دهند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار