امروز: پنجشنبه 22 آذر 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. تير 1396 - 9:32   |   کد مطلب: 304408
سهیل سنقر : جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان سنقر با حضور معاون فرماندار و اعضای عضو ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان سنقر تشکیل شد.

به گزارش سهیل سنقر، جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان سنقر با حضور معاون فرماندار و اعضای عضو ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان سنقر تشکیل شد.

 

 

افشین رحیمی در جلسه بررسی مناسب سازی اماکن عمومی سنقرو کلیایی با تشریح اهمیت ایجاد شرایط مناسب برای عبور و مرور معلولین و جانبازان گفت: بلوار جانبازان، ورودی پارک سراب سنقر، باشگاه ورزشی شهید قاسمی، فضای سبز دانش آموز، آسانسور ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی و نصب تابلوهای پارک ویژه معلولین در خیابانهای اصلی و پرتردد شهر سنقر از مواردی است که اجرای آنها به تصویب رسیده است.

 

 

معاون فرماندار سنقرو کلیایی گفت : پارک ها و معابر و اماکن عمومی که معلولین جهت استفاده ازآنها با مشکل روبرو هستند مناسب سازی می شود.

 

 

وی افزود: همچنین وضعیت سالمندان وچگونگی ارائه خدمات به آنها مورد بررسی قرار گرفت و برای رفاه حال سالمندان، انجام مراقبتهای پزشکی و توزیع دارو، توزیع کتاب شعر، اجرای موسیقی در هفته سالمند و برگزاری برنامه صبحانه سالم و پیاده روی در این جلسه به تصویب رسید.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار