امروز: سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. تير 1396 - 12:30   |   کد مطلب: 304407
سهیل سنقر : فرماندارسنقرو کلیایی گفت : از ابتدای سالجاری تا کنون با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر، مقدار 3 کیلو و 935 گرم انواع مواد مخدرسنتی و صنعتی کشف و در این راستا تعداد 87 نفر به عنوان عاملین توزیع دستگیر شدند.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی در جلسه مبارزه با مواد مخدر سنقرو کلیایی اظهار داشت : از ابتدای سالجاری تا کنون مقدار 3 کیلو و 935 گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در این شهرستان کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش نشان می دهد.

 

 

فرماندار شهرستان سنقروکلیایی در ادامه بیان داشت : تعداد 87 نفردر ارتباط با موضوع به عنوان عاملین توزیع، دستگیر ودراین خصوص 75 پرونده تخلف تشکیل شده است.

 

 

وی با بیان اینکه پیشگیری از اعتیاد بهتر از درمان است گفت: برگزاری همایش پیشگیری ازاعتیاد با بهره گیری از یافته های علمی توسط دانشگاه پیام نور و برگزاری جلسات آموزشی و همایشهای ورزشی توسط دستگاههای ذیربط  در راستای پیشگیری از اعتیاد در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

توقیف تعداد 2 دستگاه خودرو و موتورسیکلت، اجرای 13مرحله طرح پاکسازی و کنترل محورهای مواصلاتی و جمع آوری 22 معتاد متجاهر و پلمپ یک واحد مکان عمومی از دیگر اقدامات مبارزه با مواد مخدرتوسط نیروی انتظامی سنقرو کلیایی در سالجاری است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار