امروز: يكشنبه 6 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
31. خرداد 1396 - 17:16   |   کد مطلب: 304399
سهیل سنقر : نماینده مردم سنقروکلیایی در نشست صمیمی جمعی از پیشکسوتان ،ورزشکاران ،مربیان ورزشی و مرتضی ناظمی پدیده مسابقات جهانی 2017 لتونی با حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری امام جمعه شهرستان گفت : شهرستان سنقر باید بتواند ده ها مرتضی ناظمی دیگر در دل خود پرورش دهد.

به گزارش سهیل سنقر، جمعی از پیشکسوتان ،ورزشکاران ،مربیان ورزشی و مرتضی ناظمی پدیده مسابقات جهانی 2017 لتونی با حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

 

 

در این نشست امام جمعه سنقروکلیایی با اشاره به افتخار آفرینی ورزشکار با اخلاق سنقری در مسابقات جهانی 2017 لتونی بیان داشت : یک ورزشکار بیشتر از آنکه به جسم خود توجه می کند باید به روح خود توجه داشته باشد و فاصله بین تقویت جسم و تقویت روح را هر چه کمتر کند نتایج بهتری را خواهد داشت .

 

 

حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری ابراز داشت : وی در ادامه افزود تقدیم مدال های طلای این ورزشکار سنقری به رهبر معظم انقلاب و شهدای مدافع حرم بسیار ارزش بالایی دارد و مورد تقدیر است.

 

 

در این نشست نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی از آمادگی مسئولین شهرستان جهت حمایت همه جانبه از قهرمانان و هیئت های ورزشی خبر داد و افزود : باید شهرستان سنقر بتواند ده ها مرتضی ناظمی دیگر در دل خود پرورش دهد و این ظرفیت همیشه و همه زمان در این شهرستان وجود دارد و امروز وظیفه همه مسئولین در رسیدن به این اهداف بسیار خطیر و جدی است.

 

 

 

در ادامه ورزشکاران در جلسه دیدگاه های خود را در خصوص مسائل و مشکلات بیان کردند.

 

 

 

در پایان رضا صیفوری ریس اداره ورزش و جوانان سنقروکلیایی حمایت همه جانبه از ورزش را از جانب مسئولین با توجه به نبود اسپانسر در شهرستان خواستار شد .

 

 

 

وی از امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی خواست با استفاده از ظرفیت تریبون نماز جمعه مردم را برای حضور در برنامه های ورزشی این اداره و بالا بردن بهبود سلامت جامعه حمایت نماید.

دیدگاه شما

آخرین اخبار