امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
28. خرداد 1396 - 21:18   |   کد مطلب: 304393
سهیل سنقر : با درخشش ورزشکار سنقری در مسابقات جهانی لتونی نشان طلای ستاره مسابقات نیز به وی رسید و با احتساب 4 مدال بدست آمده توسط مرتضی ناظمی مجموع مدال های کاروان ایران به 7 طلا،4 نقره و 4برنز رسید و تیم ایران بر سکوی قهرمانی مسابقات جهانی ورزش کارگری ۲۰۱۷ لتونی قرار گرفت.

به گزارش سهیل سنقر، مرتضی ناظمی فرزندی از دیار سنقروکلیایی است که نزدیک به ۱۵ سال است در رشته پرتاب وزنه در شهرستان سنقروکلیایی مشغول به فعالیت است.

 

 

مرتضی ناظمی ورزشکار خوش اخلاق شهرستان سنقروکلیایی با حضور در مسابقات جهانی ورزش کارگری ۲۰۱۷ لتونی در اولین روز از مسابقات در رشته پرتاب چکش خوش درخشید و با رکورد 34 متر اولین مدال طلای کاروان ایران را از آن خود کرد.

 

 

در ادامه رقابت های جهانی لتونی ناظمی توانست در ماده پرتاپ دیسک با ثبت رکورد ۴۹ متر و ۷۵ سانتیمتر و در بخش پرتاب وزنه با ثبت رکورد ۱۷ متر و ۹۰ سانتیمتر دو مدال طلای دیگر برای کاروان ایران کسب کند.

 

 

با درخشش این ورزشکار سنقری در مسابقات جهانی لتونی نشان طلای ستاره مسابقات نیز به وی رسید و با احتساب 4 مدال بدست آمده توسط مرتضی ناظمی مجموع مدال های کاروان ایران به 7 طلا،4 نقره و 4برنز رسید و تیم ایران بر سکوی قهرمانی مسابقات جهانی ورزش کارگری ۲۰۱۷ لتونی قرار گرفت.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار