امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
27. خرداد 1396 - 9:56   |   کد مطلب: 304389
معاون فرماندار سنقروکلیایی اعلام کرد؛
پیش‌بینی خرید حدود 47 هزار تن گندم در سنقروکلیایی
سهیل سنقر : معاون فرماندار سنقروکلیایی گفت : ظرفیت ذخیره سازی سیلوهای شهرستان 120 هزار تن می باشد و پیش بینی می شود حدود 47 هزارتن گندم امسال از کشاورزان خریداری شود.

به گزارش سهیل سنقر، افشین رحیمی در جلسه کمیته برداشت گندم درسنقروکلیایی با بیان اینکه در آینده نزدیک عملیات برداشت و خرید گندم دراین شهرستان آغازخواهد شد گفت: برنامه ریزی های لازم برای رفاه حال کشاورزان از قبیل کنترل عملکرد کمباین ها و تامین سوخت آنها، ترانزیت و نحوه تحویل وتعیین کرایه حمل گندم در شهرستان اندیشیده شده است.

 

 

وی با بیان اینکه توسط اداره استاندار کلیه باسکولهای مراکز خرید گندم استاندارد سازی خواهد شد گفت: ظرفیت ذخیره سازی سیلوهای شهرستان 120 هزار تن می باشد و پیش بینی می شود حدود 47 هزارتن گندم امسال از کشاورزان خریداری شود.

 

 

 

معاون فرماندار سنقرو کلیایی گفت خرید گندم از ساعت 8 صبح لغایت 21 به صورت یکسره در8 مرکز خرید شامل سیلوی مرکزی و انبار مکانیزه در شهر سنقر، سیلوداران دیار غرب در شهر سطر، سیلوی برکت نان زاگرس در جاده روستای هیبت اله و مراکز خرید شرکت تعاونی در روستاهای فارسینج، باوله و ده رضوان انجام می شود که یکی از این سیلوها به عنوان مرکز خرید گندمهای سن زده مشخص خواهد شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار