امروز: پنجشنبه 22 آذر 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
21. ارديبهشت 1396 - 17:16   |   کد مطلب: 304208
سهیل سنقر : مدیر حوزه علمیه شهرستان سنقروکلیایی گفت : حضور در انتخابات یک تکلیف عقلی و شرعی است، زیرا عقل انسان و بنای عقلا بر این است که هر انسان نسبت به جامعه خود و برنامه ها حضور فعال داشته و اثرگذار باشد و بی مسؤولیتی را نمی پذیرد.

حجت الاسلام مجید بنی عامریان در گفتگو با سهیل سنقر با اشاره به اهمیت انتخابات و تأثیرگذاری آن بر جامعه، ابراز داشت: حضور در انتخابات یک تکلیف عقلی و شرعی است، زیرا عقل انسان و بنای عقلا بر این است که هر انسان نسبت به جامعه خود و برنامه ها حضور فعال داشته و اثرگذار باشد و بی مسؤولیتی را نمی پذیرد.

 

 

مدیر حوزه علمیه شهرستان سنقر تصریح کرد: در متون دینی آمده که انسان نسبت به اجتماع و برنامه ها نباید بی تفاوت باشد و هر کس به مقدار توان خود باید گره ای از مشکلات جامعه را بگشاید.

 

 

استاد حوزه علمیه در ادامه افزود: در امر انتخابات حضور مردم اثرات خوبی در سطح کشور و بین الملل دارد و قطعأ سبب اقتدار و جایگاه نظام در بین مردم و جهان است.

 

 

حجت الاسلام بنی عامریان یادآور شد: اگر مردم خودشان را از این حق محروم کرده و نقش چشم گیر نداشته باشند قطعأ دچار خسران شده و به نظام آسیب می رسانند.

 

 

مدیر حوزه علمیه شهرستان سنقر بیان داشت: مردم باید در سرنوشت کشور دخیل بوده و در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند و در انتخاب کاندیدای اصلح دقت کنند.

 

 

حجت الاسلام بنی عامریان تأکید کرد: مردم علاوه بر مشارکت در انتخابات باید اصلح را انتخاب کنند، ملت ایران نیاز به رییس جمهوری دارند که هم از جهت فرهنگی و هم اقتصادی دارای برنامه و تیم فعال و پرانرژی باشد.

 

 

استاد حوزه علمیه در ادامه افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سبب یأس و ناامیدی دشمنان نظام اسلامی می شود.

 

 

وی در پایان گفت: طلاب و روحانیان نیز به نوبه خود با بصیرت افزایی، ویژگی های کاندیدای اصلح را به مردم معرفی می کنند تا سرنوشت نظام به گونه ای والا رقم بخورد.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار