امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
4. ارديبهشت 1396 - 13:04   |   کد مطلب: 304152
سهیل سنقر : جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان سنقروکلیایی با حضور امام جمعه ،فرماندار و اعضای شورا در سالن جلسات شورای اداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان سنقروکلیایی با حضور امام جمعه ،فرماندار و اعضای شورا در سالن جلسات شورای اداری شهرستان برگزار شد.

 

 

یاور محمدی در این جلسه اظهار داشت : با توجه به آبگیری سد جامیشان، زیر ساخت های لازم در این مکان برای تولید و اشتغال از قبیل کشت گیاهان دارویی، احداث باغ و پرورش ماهی ایجاد شده و ادارات ذیربط بایستی اقدامات بعدی را در این خصوص انجام دهند.

 

 

وی کشت زعفران را به عنوان یکی دیگر از ظرفیتهای مناسب برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال ذکر کرد و گفت:با توجه به هزینه بر بودن مراحل کشت آن،  جهاد کشاورزی درصورت معرفی کشاورزان علاقمند به کشت زعفران، در کمیته برنامه ریزی برای اخصاص اعتبار اقدام خواهد شد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی هم شناسایی قابلیت ها و پتانسیل های موجود در شهرستان برای سرمایه گذاری را ضروری دانست و گفت:افرادی که قدم در راه اجرای طرح دارند بایستی اطلاعات کاملی از ابتدا تا انتهای آنها داشت باشند.

 

 

حجت الاسلام مجید صفدری تریبون نمازجمعه را به عنوان فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی طرحهای قابل اجرا در شهرستان ذکر کرد و گفت: دستگاههای اجرایی می توانند در راستای معرفی طرح های اشتغالزایی، قبل از خطبه ها مردم راآگاه نمایند.

 

 

در پایان از دستگاه های کمیته امداد امام(ره)، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت که در سال گذشته در زمینه ثبت اشتغال در سامانه رصد بیشترین فعالیت را داشته اند با اهداء هدایا و لوح تقدیر قدر دانی شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار