امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
2. ارديبهشت 1396 - 10:41   |   کد مطلب: 304144
سهیل سنقر : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنقر به مناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:نقش آفرینی های سپاه در حوزه حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و خدمت به محرومان جامعه است.

سرهنگ پاسدار صمد محمدی در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر اظهار داشت : دوم اردیبهشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران در سال 1358 به دستور حضرت امام تمامی را خدمت حضرت آقا مقام معظم رهبری سبز پوشان حریم ولایت بسیجیان و آحاد جامعه اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم امیدوارم که بتوانیم با خدمت صادقانه و ولایت مدارانه پیروان خاصی برای بنیان گذاران سپاه پاسداران باشیم .

 

فرمانده سپاه شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انقلاب اسلامی در ایران تشکیل و مسئولیتهای خطیری را برای پاسداری از انقلاب و دفاع از نظام و آرمان های بلند امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر عهده دار شد.

 

وی ادامه داد : تاریخ سی‌وهفت ساله استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده است، سپاه با صلابت تمام وارد میدان شده و نقش کلیدی خود در شکست و خنثی‌سازی توطئه‌ها و تهدیدات گوناگون بیگانگان و ضد انقلاب در عرصه‌های مختلف جنگ‌های سخت، نیمه سخت، نرم، تهدیدات هوشمند و امروز هم خودکفایی در عرصه های فناوری، نواوریها، فضای مجازی و ... وارد شده و کارنامه درخشان، بی نظیر و آموزنده ای در تاریخ پر افتخار ایران عزیز به یادگار گذاشته است، این حقیقت همواره مورد اعتراف دوستان و دشمنان انقلاب قرار گرفته است.

 

 

سرهنگ محمدی خاطر نشان کرد : نقش آفرینی های سپاه و بسیج در حوزه های حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و خدمت به مردم عزیزمان ایران است، که نمونه های آن در اردوهای جهادی و خدمت به مردم، حتی در دور ترین مناطق کشور مبین این مهم می باشد. دین‌داری، مردمی بودن، ولایت‌مداری، ایثار و شهادت‌طلبی، شجاعت نظامی، خلوص معنوی و بصیرت سیاسی ازبرجسته‌ترین شاخص‌های سپاه می باشد.

 

وی در پایان عنوان کرد : عناصر متشکله سپاه عبارتند از عشق به ایمان و علاقه و امیدوارم که خداوند این شور و شعف را از همه ی ما پاسداران نگیرد و بیش از پیش در نگهبانی از دستاورد های انقلاب اسلامی در سراسر جهان کوشا ،پاینده ،مسمم و با اراده باشیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار