امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
23. فروردين 1396 - 21:44   |   کد مطلب: 304114
سهیل سنقر : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از بازدید از مراکز بیمارستانی سنقر، برای بررسی مشکلات و روند اجرای طرح سلامت و پروژه های بهداشتی، در نشست شورای اداری سنقروکلیایی حضور یافت.

به گزارش سهیل سنقر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از بازدید از مراکز بیمارستانی سنقر، برای بررسی مشکلات و روند اجرای طرح سلامت و پروژه های بهداشتی، در نشست شورای اداری سنقروکلیایی حضور یافت.

 

 

دکتر حسین قاضی زاده هاشمی در این نشست که مدیران ارشد استان کرمانشاه هم حضور داشتند گفت: بخشی از اهداف دولت در زمینه بهداشت محقق شده است و بخشی دیگر هم در حال تحقق است.

 

 

وی پس از تجلیل از مردم استان کرمانشاه به خاطر استقامتشان در دوران دفاع مقدس، به طرح های در دست اجرای شهرستان سنقروکلیایی اشاره کرد و گفت: در صورت لزوم، وزارت بهداشت نیازهای کلینیک درمانی ویژه سنقر را تقبل می کند تا در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

 

 

وی با اشاره به اینکه ایجاد مرکز بهداشت برای شهرک شهداء و تکمیل تجهیزات آن هم دنبال خواهد شد افزود:  در رابطه با نیروی متخصص دچار کمبودیم اما خوشبختانه شاهد روندی رو به افزایش از نظر جبران نقصان در نیروهای متخصص هستیم.

 

 

وزیر بهداشت گفت: در پروژه های آینده اقدامات خوبی در شهرستان سنقروکلیایی انجام خواهد شد که باعث تقویت بحث درمان در شهرستان می شود.

 

 

دکتر هاشمی با اشاره به اینکه سنقروکلیایی شرایط مناسبی در زمینه درمانی دارد که باید با تلاش مسئولان بهتر از این هم بشود تاکید کرد؛ یکی از وظایف اصلی ما کمک به ارتقاء رشته های علوم پزشکی و برگزاری دوره های تخصصی رسیدگی به بیماران سخت درمان است.

 

 

وی با اعلام این نکته که در زمینه کمبود نیروی انسانی نیز هر کمکی که در استان بتوانید بکنید باعث رونق در موضوع درمان خواهد شد گفت: هر چقدر بتوانیم نیروهای قراردادی را به رسمی تبدیل کنیم به نفع ما است که امیدواریم با پیگیری های استانی این امر میسر شود.

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه هم در سخنانی با اشاره به اینکه از زمان به روی کار آمدن دولت یازدهم، دست آورد های بسیار خوبی در زمینه بهداشت داشته ایم گفت: در این مدت مردم از وضعیت بهتری در زمینه بهداشت و درمان برخوردار شده اند.

 

 

دکتر حسین کریم گفت: در حالی که پیش از این فقط یک پزشک متخصص در شهرستان سنقروکلیایی بود، اکنون 13 پزشک متخصص در این شهرستان مشغول فعالیت و خدمت رسانی به مردم اند.

 

 

وی در پایان با اشاره به اینکه علی رغم همه کارهایی که صورت گرفته، اما همچنان در زمینه کمبود نیروی متخصص و تجهیزات، ضعف احساس می شود گفت: آنچه که می توان به اغراق اعلام کرد این است؛ نگاه ویژه ای به استان کرمانشاه در زمینه بهداشت و درمان در دولت وجود داشته و دارد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار