امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
8. فروردين 1396 - 10:41   |   کد مطلب: 304024
رییس تبلیغات اسلامی سنقر اعلام کرد؛
برگزاری ۱۲۰ گفتمان دینی کارگاهی در شهرستان سنقروکلیایی
سهیل سنقر : رییس تبلیغات اسلامی شهرستان سنقروکلیایی گفت : طی سال ۹۵، ۱۲۰ گفتمان دینی کارگاهی و همایشی در شهرستان سنقر برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، رییس تبلیغات اسلامی شهرستان سنقروکلیایی گفت : طی سال ۹۵، ۱۲۰ گفتمان دینی کارگاهی و همایشی در شهرستان سنقر برگزار شد.

 

 

حجت‌الاسلام چراغی ابراز داشت : از جمله موضوعات برگزاری این گفتمان‌ها «نماز و آثار آن در زندگی، سبک زندگی اسلامی، امر به معروف و نهی از منکر، حجاب و عفاف، روزه، ولایت فقیه، اقتصاد مقاومتی، خانواده در اسلام، دهه فجر، زلال احکام و سیره اهل بیت(ع) بوده است.

 

 

وی در این راستا بیان داشت: برگزاری گفتمان‌های دینی نقش قابل توجهی در رفع شبهات اعتقادی نسل جوان به‌ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان دارد.

 

 

وی افزود: برگزاری گفتمان‌های دینی از جمله برنامه‌های دبیرخانه گفتمان‌های دینی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان است که باحضور و سخنرانی روحانیون برجسته و پژوهشگران دینی طی سال گذشته در شهرستان سنقر برگزار شد.

 

 

رئیس تبلیغات اسلامی سنقر با اشاره به برگزاری گفتمان‌ها در سطح مدارس، اظهار کرد: این گفتمان‌ها از طریق تبادل و تعامل کلامی چهره به چهره در یک ارتباط دو سویه مبلغ و مخاطب به‌صورت گفتمانی در فضایی کاملاً دوستانه و صمیمی برگزار می‌شود.

 

 

حجت‌الاسلام چراغی با بیان اهداف برگزاری گفتمان‌های دینی افزود: هدف از اجرای این طرح آشنایی نوجوانان و جوانان با معارف دین و فقه غنی تشیع و پاسخ به سئوالات و شبهات این قشر از منظر دین اسلام است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار