امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
22. بهمن 1395 - 16:36   |   کد مطلب: 303885
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی گفت : حضور گسترده مردم در یوم الله 22 بهمن پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های دشمنان بود.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت حدود و تقوای الهی اظهار داشت : رعایت تقوای الهی، باعث عزت نفس انسان می شود.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی با تقدیر ازحضور مردم شهرستان سنقروکلیایی و ملت ایران در صحنه راهپیمایی 22 بهمن گفت : حضور قاطع ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی دندان شکن به دشمنان نظام بود.

 

 

وی با اشاره به حضور کم نظیر ملت بزرگ ایران در راهپیمائی امسال گفت : این راهپیمائی رفراندومی عظیم و بی نظیر در مسیر دفاع از نظام و قانون اساسی و بیعت با رهبری و ارزشهای انقلاب اسلامی بوده و این حضور نمایش قدرت واقعی و اقتدار درونی و انسجام ملی نظام و نماد وحدت ملی بود.

 

 

وی با بیان اینکه پیام مهم این حضور، استقامت و مقاومت در برابر تهدیدات استکبار جهانی است ابراز داشت : مسئولین باید قدر این حضور را بدانند و در شأن این ملت بزرگ کار کنند.

 

 

حجت الاسلام صفدری به برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت : شکستن ابهت پوشالی ابرقدرتها ، بازکردن دریچه نور و امید در دل مسلمانان،همگرایی امت اسلام،بیداری امت اسلام،دفاع از آرمان فلسطین و صدور انقلاب و دفاع از مستضعفان از جمله برکات در حوزه جهانی انقلاب اسلامی است.

 

 

خطیب شهرستان سنقروکلیایی اظهارات اخیر رئیس جمهور امریکا را نشان از ضعف استکبار در مقابل اقتدار ایران اسلامی خواند و گفت : مسئولین باید توکل به قدرت خدا داشته باشند و بدانند هیچ تکیه گاهی استوارتر از حمایت خداوند نیست و اعتماد به شیطان و امریکا سرابی بی حاصل است.

 

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود عامل ماندگاری انقلاب و انقلابی را اراده ها دانست و گفت : انقلاب اسلامی 38 دهه فجر خود را تجربه می کند و در طول این مدت که حدود چهار دهه از آن می گذرد به درخت تنومندی تبدیل شده که روز به روز کمال و تعالی خود نزدیک تر می شود.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه، سالروز شهادت بانوی بزرگ اسلام و دختر گرامی پیامبر اسلام (ص) حضرت فاطمه(س) را تسلیت گفت و بر الگو گرفتن از سیره و سلوک ایشان تأکید کرد.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار