امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
13. بهمن 1395 - 22:06   |   کد مطلب: 303808
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی گفت : 22 بهمن روز اقتدار و عزت و روز فراموش نشدنی تاریخ ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : ایام الله دهه فجر را تبریک می گویم و یادی می کنیم از معماری کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر و تمامی آنهایی که در پیروزی انقلاب نقش داشتند و امروز در میان ما نیستند.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : امسال نیز باید مثل هر سال از فرصت دهه مبارک فجر کمال استفاده را داشته باشیم تا دستاوردهای انقلاب را به گوش و اطلاع مردم برسانیم.

 

 

وی خاطر نشان کرد : کسانیکه دوران پیروزی انقلاب را در سال ۵۷ لمس و درک کرده اند هرگز آن روزهای خاطره انگیز را فراموش نمی‌کنند شور،هیجان،تحول همکاری و همبستگی در میان نیروهای انقلابی به خوبی مشاهده می شد و در نقطه مقابل در میان نیروهای رژیم طاغوت ترس و دلهره، سردرگمی فرار و ناامیدی و شکست حاکم شده بود.

 

 

حجت الاسلام صفدری ادامه داد : بنده نیز که از خانواده روحانی و مبارز و انقلابی  بودم هشت سال بیشتر نداشتم و کلاس دوم ابتدایی در شهر قم بودم آن ایام تعطیلی های زیادی به علت شرایط نا آرام کشور برای مدارس بوجود می آمد و سبب خوشحالی دانش آموزان و معلمان می شد .

 

 

وی ابراز داشت : در بهمن ماه که انقلاب به پیروزی رسید معلم کلاس دوم ما روحیه انقلابی نداشت بلکه وابسته به رژیم طاغوت بود پس از پیروزی انقلاب ایشان و عده ای دیگری که  همراه انقلاب نبودند مجبور به پذیرش انقلاب اسلامی شدند با این پیروزی عظیم ملت ایران در سال ۵۷ بیست و دوم بهمن ماه تبدیل به روزی فراموش ناشدنی در تاریخ ایران گردید.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار