امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
6. بهمن 1395 - 11:23   |   کد مطلب: 303790
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت : تعداد 23 طرح و پروژه عمرانی با اعتبار 201 میلیاردو 912 میلیون ریال در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش سهیل سنقر، فرماندار سنقروکلیایی در جلسه شورای اداری گفت : تعداد 23 طرح و پروژه عمرانی با اعتبار 201 میلیاردو 912 میلیون ریال در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.

 

 

یاورمحمدی سنقرو کلیایی افزود: از این طرحها تعداد 16 طرح عمرانی با اعتبار 166 میلیاردو 912 میلیون ریال در بخشهای عمران شهری، راه روستایی، کشاورزی، آموزشی، گاز رسانی وآب شرب روستاها و سایر طرح های عمرانی در روستاها می باشد.

 

 

وی افزود: عملیات احداث 3 طرح عمران شهری ویک طرح بوستان روستایی با پیش بینی اعتبار 35 میلیارد ریال درایام دهه فجر امسال آغاز خواهد شد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی از اجرای برنامه های متفاوت نسبت به سالهای گذشته در گرامیداشت ایام دهه مبارک فجردر این شهرستان خبر داد و گفت: با برگزاری جلسات متعدد،  تعداد 11 کمیته برای اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری، ورزشی، تبلیغات و... با همکاری و مشارکت ادارات تشکیل شده است.

 

 

محمدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حول محور های مردم، ارزشهای دینی و الهی و هدایتگری امام(ره) شکل گرفت و چالشهای بسیاری را در عرصه های داخلی و خارجی پشت سر گذاشت گفت: امروز مدیران بایستی با دلسوزی بیشتر از گذشته در راستای تحکیم انقلاب و ایجاد امید در بین مردم تلاش کنند.

 

 

وی علم، صبرو بردباری و عقل را با بهره گیری از فرمایشات پیامبر اکرم(ص) از خصوصیات مدیران موفق برشمرد و همکاری مسئولین را در مسیر خدمت به مردم مورد تاکید قرارداد.

 

 

همچنین پیگیری مدیران دستگاههای اجرایی در راستای جذب اعتبارات تخصیص یافته از طریق استان، نظارت بر نحوه اعطای تسهیلات اشتغالزایی، فرهنگ سازی در خصوص صرفه جویی در مصرف آب شرب و کشاورزی، تلاش مدیران درخصوص تبیین حقوق شهر وندی و آشنایی مردم با آن و ایجاد حساسیت دربحث هشدارهای جدی درمورد پیشگیری و مقابله با حوادث غیر مترقبه، خشکسالی و... از دیگر موضوعاتی بود که فرماندار سنقرو کلیایی آنها را بیان کرد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی هم با اشاره به قرار گرفتن درآستانه گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر، انقلاب اسلامی را نعمت گرانبهایی دانست و با بهره گیری از فرمایشات امام(ره) اهمیت حفظ انقلاب را تشریح کرد.

 

 

حجت السلام مجید صفدری با بیان اینکه این مسئولیتها موقتی است و باید جوابگوی اعمال و رفتارمان باشیم گفت: امروز تکلیف ما این است که وظایفمان را خوب انجام دهیم.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار