امروز: دوشنبه 26 آذر 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
30. دى 1395 - 16:39   |   کد مطلب: 303770
سهیل سنقر : حسین کیهانی قهرمان دوی صحرانوردی کشور گفت : به پاس زحمت های همسرم که در سخت ترین شرایط به عنوان یار و همراه همیشگی در کنارم بوده است مدالم را به ایشان تقدیم می کنم.

به گزارش سهیل سنقر، رقابت های دو صحرا نوردی کشور صبح امروز پنجشنبه با حضور 80 ورزشکار از 22 استان کشور برگزار شد.

 

 

در پایان این رقابت ها حسین کیهانی دونده عضو تیم ملی و ورزشکار پرآوازه شهرستان سنقروکلیاییی توانست زودتر از بقیه دوندگان از خط پایان عبور و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

 

 

ورزشکارانی از استان فارس هم عناوین دوم و سوم را کسب کردند و در رده بندی تیمی هم فارس بر سکوی نخست ایستاد، ایلام عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و تهران هم سوم شد.

 

 

حسین کیهانی در این راستا در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : تجربه زیادی در رقابت دوی ساحلی نداشتم و خدا را شاکرم که توانستم مدال قهرمانی دوی صحرانوردی کشور را نیز کسب کنم.

 

 

این ورزشکار پرافتخار شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : همسرم در همه حال با شرایط سخت من کنار آماده و همیشه به عنوان یک حامی بزرگ و امید بخش در کسب عناوین رقابت های دوومیدانی در کنار من بوده است.

 

 

کیهانی ادامه داد : به پاس زحمت های همسرم که در سخت ترین شرایط به عنوان یار و همراه همیشگی در کنارم بوده است مدالم را به ایشان تقدیم می کنم.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار