امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
26. دى 1395 - 10:30   |   کد مطلب: 303753
سهیل سنقر : فرمانده نیروی انتظامی سنقرو کلیایی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون مقدار 13 کیلو و 275 گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در این شهرستان کشف شده است.

به گزارش سهیل سنقر، فرمانده نیروی انتظامی سنقرو کلیایی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون مقدار 13 کیلو و 275 گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در این شهرستان کشف شده است.

 

 

سرهنگ مجتبی شهبازی افزود: تعداد 322 نفردر ارتباط با موضوع به عنوان عاملین توزیع، دستگیر ودر این خصوص 250 پرونده تخلف تشکیل شده است.

 

 

توقیف تعداد 30 دستگاه خودرو و موتورسیکلت، انهدام 2 باند تهیه و توزیع مواد مخدرو 20 باب خانه تیمی، اجرای 78 مرحله طرح پاکسازی و کنترل محورهای مواصلاتی و پاکسازی 31 محله نقاط آلوده به مواد مخدر، از دیگر اقدامات مبارزه با مواد مخدر در سنقرو کلیایی است که فرمانده نیروی انتظامی سنقرو کلیایی آنها را ذکر کرد.

 

 

معاون فرماندار سنقروکلیایی در این جلسه ابراز داشت : آمار بالای کشفیات مواد مخدر و برخورد با عوامل توزیع این بلای خانمان سوز نسبت به سال گذشته تلاش مضاعف فرماندهی و ماموران نیروی انتظامی در این شهرستان را نشان می دهد.

 

 

افشین رحیمی در ادامه جلسه از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل نیروی اننتظامی این شهرستان قدردانی کرد.

 

 

آموزش پیشگیری ازمصرف مواد مخدر با حضور مداحان و هیات امنا مساجد توسط اداره تبلیغات اسلامی، برگزار ی جلسات توجیهی پیشگیری از مصرف مواد مخدر با حضور اولیاء دانش آموزان و برگزاری جلسات با شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها به همین منظور توسط بخشداریها از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار