امروز: پنجشنبه 22 آذر 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
16. دى 1395 - 10:54   |   کد مطلب: 303700
سهیل سنقر : مسئولین شهرستان سنقرو کلیایی در راستای ادامه برنامه دیدارهای مستمر با خانواده های شهدای گرانقدر، از خانواده های معظم شهیدان ابراهیم صدری و عباسعلی خسروی دلجویی کردند.

به گزارش سهیل سنقر، مسئولین شهرستان سنقرو کلیایی در راستای ادامه برنامه دیدارهای مستمر با خانواده های شهدای گرانقدر، از خانواده های معظم شهیدان ابراهیم صدری و عباسعلی خسروی دلجویی کردند.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی در بازدید از خانواده های معظم شهدا در این شهرستان گفت : شهدا و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس با ایثار گریهای خود در دفاع ازایران اسلامی حماسه آفریدند و امروز وظیه ما این است که با سرکشی از خانواده های معظم شهدا این عزیزان را مورد تکریم قرار دهیم.

 

 

یاور محمدی با تشریح  اهمیت ادامه راه شهدا افزود: امروز بایستی تفکر و نگرش تکریم شهدا و خانواده معظم آنها به صورت فرهنگ عمومی درآمده و در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به فرهنگ شهادت، خانواده معظم شهدا به عنوان الگوهای صبرومقاومت به نسل جوان جامعه معرفی شوند.

 

 

وی گفت: در زمانی که نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران مورد تهدید همه جانبه استکبار و ایادی آن قرار گرفته بود خانواده معظم شهدا با ایستادگی و مقاومت باعث دلگرمی رزمندگان اسلام می شدند که ایثار و از خود گذشتگی آنها، مسؤولیت ما را در خدمتگذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی سنگین تر می کند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار