امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
12. دى 1395 - 12:15   |   کد مطلب: 303685
سهیل سنقر : جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان سنقر با حضور فرماندار و اعضای عضو ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان سنقر تشکیل شد.

به گزارش سهیل سنقر، جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان سنقر با حضور فرماندار و اعضای عضو ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان سنقر تشکیل شد.

 

 

یاور محمدی د ر جلسه پیگیری پروژه های عمرانی و مناسب سازی عبور و مرور معلولین سنقرو کلیایی افزود: این پروژه ها در بخشهای مختلف شامل آب، راه، کشاورزی، شهرک صنعتی، عمران شهری و... می باشد که مراحل مبادله موافقت نامه های مربوطه انجام شده است.

 

 

وی از بررسی مستمر آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان خبر داد و گفت: برای این منظور جلسات ماهیانه تشکیل خواهد شد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی وضعیت برخورداری از آب در روستاهای شهرستان را تشریح کرد و گفت: تعداد 6 روستای دیگر تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی قرارگرفته اند که در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهند رسید.

 

 

محمدی افزود با برخورداری این 6 روستا، تعداد روستاهای بدون مشکل و تحت پوشش در این شهرستان به 120 روستا رسید و آبرسانی به 50 روستای دیگر با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

 

 

وی گفت: تعداد 30 روستای شهرستان هم اکنون هیچ گونه اعتباری برای تحت پوشش قرار دادن آنها اختصاص نیافته اما پیگیریهای لازم برای جذب اعتبار از طریق شرکت آب و فاضلاب روستایی در حال انجام است.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی همچنین مناسب سازی عبور و مرور معلولین و جانبازان را توسط ادارات و بانکهایی که بیشترین ارتباط را با معلولین دارند مورد تاکید قرار داد.

 

 

محمدی گفت: تمامی ادارات به منظور تکریم معلولین و جانباران مراجعه کننده بایستی نسبت به تعیین فردی با حضور در محل ورودی اداره، برای رسیدگی، پیگیری و رفع مشکل آنها از طریق کارشناسان مربوطه اقدام نمایند.

 

 

وی گفت: برنامه ریزیها در ساخت و ساز بخصوص در مکانهای عمومی و پارکها باید با در نظر گرفتن وضعیت فرهنگی و اجتماعی جامعه و سبک زندگی مردم در سالهای آینده انجام شود تا با مشکلات کمتری در آینده مواجه شویم.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار