امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
11. دى 1395 - 11:28   |   کد مطلب: 303679
سهیل سنقر : فرمانده انتظامي شهرستان سنقروکلیایی گفت: براي ايجاد امنيت مطلوب و هميشگي به همکاري و مشارکت همه اقشار مختلف جامعه نياز است.

به گزارش سهیل سنقر، سرهنگ "مجتبي شهبازي" در جلسه دهياران و شوراهاي شهر و روستا شهرستان سنقر اظهارداشت: هر چند ادارات و دستگاه هاي دولتي مختلف و در راس آنها نيروي انتظامي  وظيفه برقراري امنيت را برعهده دارند، اما بدون مشارکت و همراهي مردم امنيت مطلوب و هميشگي ايجاد نمي شود.

 

 

وي با بيان اينکه هرجا خلع امنيتي به وجود آيد افراد سود جو و فرصت طلب استفاده و به اموال مردم دست درازي خواهند کرد، گفت: به عنوان نيروي انتظامي در برخورد با سارقان، مجرمان و فروشندگان مواد مخدر کوتاهي نمي کنيم و تمام تلاش خود را بکار مي گيريم تا خلع امنيتي ايجاد نشود.

 

 

فرمانده انتظامي شهرستان سنقر اظهارداشت: علاوه بر حضور پليس، شهروندان نيز بايد محل سکونت خود را به تجهيزات ايمني و باز دارنده مجهز کنند.

 

 

شهبازي حضور شبگرد هاي محلي را امري مهم براي ايجاد امنيت دانست و گفت: افراد بومي به دليل اينکه ساکنين را بهتر مي شناسند، در برقراري امنيت تاثير گذارتر هستند.

 

 

وي با بيان اينکه با تلاش شبانه روزي پليس و مشارکت مردم شاخص هاي امنيتي شهرستان سنقر رو به بهبود هستند، عنوان کرد:  در زمينه وقوع سرقت با کاهش و در زمينه کشف سرقت و مواد مخدر با افزايش روبه رو هستيم.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار