امروز: يكشنبه 30 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
8. دى 1395 - 13:54   |   کد مطلب: 303671
سهیل سنقر : خانواده های شهیدان موسی و فرضعلی صمدی شجاع و عزیزعلی و مجید ابراهیمی با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر مسئولین در منازل آنها مورد سرکشی و دلجویی قرار گرفتند.

به گزارش سهیل سنقر، خانواده های شهیدان موسی و فرضعلی صمدی شجاع و عزیزعلی و مجید ابراهیمی با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر مسئولین در منازل آنها مورد سرکشی و دلجویی قرار گرفتند.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی روز یکشنبه در دیدار و سرکشی از خانواده های شهدا گفت: تقدیم 2 شهید بزرگوار و یک آزاده سرافراز در یک خانواده به اسلام و انقلاب، نشان دهنده اخلاص و تقوی در والدین و اهمیت آنها نسبت به تربیت دینی فرزندان می باشد.

 

 

حجت الاسلام مجید صفدری افزود: پاداشی که بتواند جبران کننده این همه صبرو تحمل و زحمات مادر این شهیدان گرانقدرباشد فقط بهشت است.

 

 

وی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا هیچگاه فراموش نخواهند شد گفت: همه این خانواده ها، محترم هستند و وظیفه ما این است که خدمت آنها برسیم و نسبت به آنها عرض ادارت نماییم.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی هم آرامش و امنیت امروز را مدیون خون شهدا دانست و گفت: اگر جانفشانیهای شهدا در طول انقلاب و 8 سال دفاع مقدس نبود امروز شاهد فضای حکومت طاغوت و ظلم و بی عدالتی بودیم.

 

 

یاور محمدی با بیان اینکه شهدا به رهبری امام(ره) و در اجرای فرامین مقام معظم رهبری افتخار آفرینی کردند گفت: امروز همه مسئولین به خود می بالند که خادم نظام اسلامی و خانواده های معظم شهدا هستند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار