امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. دى 1395 - 16:11   |   کد مطلب: 303648
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی گفت : اصرار در دفاع از سران فتنه به معنای مخالفت با نظام و ولایت فقیه است.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی ضمن دعوت نماز گزاران به رعایت حدود و تقوای الهی اظهار داشت : یکشنبه سالروز میلاد حضرت مسیح (ع) به پیروان راستی آنحضرت تبریک عرض می کنم.

 

 

وی ادامه داد : حضرت مسیح (ع) نبی اولوالعزم الهی بود و مقام والایی داشته و برگزیده بود آیا می شود که حضرت عیسی طرفدار ظلم و ظالم باشد هیچ یک از انبیا الهی ظالم نبودند و با ظالمان سازگاری نداشتند و همیشه در برابر ظالمان قد علم می کردند.    

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی بیان کرد : امروز مسیحیانی که ادعای پیروی از حضرت مسیح را دارند نباید به خود اجازه دهند که با نام آنحضرت دنیا را گرفتار ظلم و خشونت کنند.

 

 

وی ادامه داد : امروزه اکثر جنایت ها و مفاسد عالم توسط کشورهایی است که خود را پیرو حضرت مسیح می دانند البته این پیروی دروغین است و انحراف در دین عیسی است که توسط پیروان آنحضرت به وجود آمده است.

 

 

خطیب شهرستان سنقر افزود : تروریسم ریشه در روحیه استکباری آمریکا و اروپا دارد و ابزاری است برای نابودی مخالفانشان اگر یک تروریست یا اقدام تروریستی در اروپا صورت گیرد محکوم است اما تروریست های بیشماری که توسط آنها در سوریه و عراق و کشورهای مسلمان دست به فجیع ترین جنایات می زنند نه تنها محکوم نیستید بلکه حمایت هم می شوند پول ،سلاح و حمایت های سیاسی هم می شوند.

 

 

وی افزود : کشورهای غربی تا کنون می گفتند نیرو برای مبارزه با داعش در سوریه و عراق میفرستیم ولی در پی شکست تروریست ها در حلب برای تروریست های جنایتکار آرام و قرار ندارند قطعنامه صادر می کنند و علنا برای نجات تروریست ها وارد عمل می شوند.

 

 

حجت الاسلام صفدری در خطبه دوم این هفته نماز جمعه ابراز داشت : مساله انتخابات سال ۸۸ و حوادث پس از آن واقعیتی است که کسی نمی تواند منکر آن شود و شاید پس از جنگ تحمیلی بزرگترین تهدید برای انقلاب اسلامی محسوب می شود.

 

 

وی ادامه داد : انقلاب اسلامی ایران اصول و ارزش هایی غیر قابل معامله ای دارد که به اختصار به اهم آن اشاره می کنم ؛

*اسلام ، قرآن و احکام اسلامی از اصول لاینفک انقلاب است

*حفظ انقلاب اسلامی به فرموده امام راحل از واجبات است حفظ آن از حفظ نماز هم مهمتر است

*ولایت فقیه که محور و رکن اساسی قانون اساسی و انقلاب اسلامی است

*استکبار ستیزی و مبارزه با ظالمان در هر کجا و هر زمان باشد از اصول اساسی انقلاب اسلامی است

*دفاع از مظلومان و مستضعفان عالم جزو ماهیت انقلاب اسلامی است

 

 

حجت الاسلام صفدری بیان داشت : پس از انتخابات سال ۸۸ وقایع تلخی اتفاق افتاد اغتشاشگران و آشوبگران در ماه رمضان و ماه محرم احکام اسلامی را زیر پا گذاشتند، روزه خواری کردند ،کف،سوت ، رقص و پایکوبی در خیابانها به راه انداختند کیوسک نیروی انتظامی را به آتش کشیدند به پایگاه های بسیج حمله کردند پرچم های یا حسین و یا زهرا را آتش زدند به ایستگاه های صلواتی و خیمه های عزای امام حسین علیه السلام حمله کردند تصویر امام راحل را پاره کردند علیه ولایت فقیه شعار دادند از شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل دست کشیدند و شعاره نه غزه و نه لبنان سر دادند.

 

 

وی ادامه داد : تمام دشمنان انقلاب اسلامی اعم از آمریکا و اسرائیل، گروهای فسیل شده منافقین ،سلطنت طلب ها براندازان نظام را متحد کردن و همراه و هم نوای آنها شدند.

 

 

وی افزود : آیا اینها با اصول اصیل انقلابی یعنی اسلام حفظ انقلاب ،ولایت فقیه استکبار ستیزی و دفاع از مظلومان سازگاری دارد.

 

 

امام جمعه سنقروکلیایی تاکید داشت : هر فرد مسلمان انقلابی قطعا سازگاری بین این رفتارها با اصول انقلاب را انکار می کند هر فردی که مسیر او با براندازان نظام یکی باشد قطعا در مقابل نظام ایستاده است دانسته یا ندانسته تا زمانی که رفتار خود را اصلاح نکرده مشکل دارد  و در صورت پی بردن به اشتباه خود و اصلاح رفتار خود از حمایت نظام برخوردار است .

 

 

وی خاطر نشان کرد : سران فتنه ای که امروز در حصر هستند از عملکرد و رفتار خود پشیمان نیستند لذا نظام آنها را نبخشیده است خدای تبارک و تعالی با آن همه مهربانی و رحمت میفرمایید اگر خطا کردید توبه کنید ببخشم و اگر توبه نکنید بخشیده نخواهید شد بنابراین اصرار در دفاع از سران فتنه ای که پشیمان نشده اند این مخالفت با نظام و ولایت فقیه محسوب می شود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار