امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
2. دى 1395 - 13:31   |   کد مطلب: 303643
سهیل سنقر : با حضور فرماندار و اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان سنقرو کلیایی در راستای پیشگیری از اعتیاد و اولویت قرار دادن آن در بحث مبارزه با مواد مخدر جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، با حضور فرماندار و اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان سنقرو کلیایی در راستای پیشگیری از اعتیاد و اولویت قرار دادن آن در بحث مبارزه با مواد مخدر جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

 

 

یاور محمدی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر سنقرو کلیایی افزود: امروز بیشترازهرزمانی به افزایش سرمایه اجتماعی نیازمندیم ودراین راه بایستی به اعتماد سازی متقابل مردم وحکومت، بصورت جدی ورود پیداکنیم و حل معضلات اجتماعی نیازمند عزم ملی وهمگانی است وتنها تکیه بر اعتبارات وامکانات دولتی نمی تواند درکاهش ناهنجاریها و مشکلات اجتماعی و بهبود کیفیت زندگی مردم موثر باشد.

 

 

وی، جلب مشارکت اقشار مختلف مردم و اجرای دستور العملها ی حقوق شهروندی را در راستای تحقق این کار ارزشمند توسط دستگاههای اجرایی ذیربط مورد تاکید قراردادوگفت اجرای این منشور درجامعه باعث توانمندی ذهنی اعضاء جامعه وارتقاء سطح کیفی زندگی مردم خواهد شد و جامعه توانمند توان حل ناهنجاریهای اجتماعی را خواهد داشت.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی گفت: پدیده ناهنجاریهای اجتماعی از قبیل اعتیاد و گرفتاریهای ناشی از آن، به دلیل ناآگاهی، بی توجهی و عدم توانایی بالای فکری و ذهنی خانواده ها و افراد است.

 

 

فرمانده نیروی انتظامی سنقرو کلیایی هم گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون مقدار 11 کیلو و 950 گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در این شهرستان کشف شده که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش نشان می دهد.

 

 

سرهنگ مجتبی شهبازی افزود: تعداد 302 نفردر ارتباط با موضوع به عنوان عاملین توزیع، دستگیر ودر این خصوص 232 پرونده تخلف تشکیل شده است.

 

 

توقیف تعداد 28 دستگاه خودرو و موتورسیکلت، انهدام 2 باند تهیه و توزیع مواد مخدر، اجرای 73 مرحله طرح پاکسازی و کنترل محورهای مواصلاتی و پاکسازی 11 مرحله نقاط آلوده به مواد مخدر و 20 باب خانه تیمی از دیگر اقدامات مبارزه با مواد مخدر در سنقرو کلیایی است که فرمانده نیروی انتظامی سنقرو کلیایی آنها را ذکر کرد.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار