امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
30. آذر 1395 - 0:01   |   کد مطلب: 303635
سهیل سنقر : مسئول معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه سنقر از اکران فیلم سینمایی "یتیم خانه ایران" در شهرستان سنقروکلیایی خبر داد.

سروان حسن حشمتی در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر با اشاره به اینکه فیلم سینمایی "یتیم خانه ایران" در سنقر اکران می‌شود، اظهار کرد : اکران این فیلم سینمایی توسط فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سنقر و با همکاری بسیج هنرمندان شهرستان فردا در  سنقر انجام می‌شود.

 

 

 

مسئول معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه سنقر گفت: این فیلم که به بازه تاریخی سالهای 1295 تا 1297 شمسی و حادثه تلخ قحطی در کشورمان می‌پردازد توسط ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم سینمایی قلاده‌های طلا ساخته شده و حاصل پنج سال پژوهش مستمر است.

 

 

 

حشمتی با دعوت از حضور مردم برای اکران این فیلم، خاطرنشان کرد : این فیلم روایتی از کشتار 9 میلیون ایرانی است که تاکنون داستان هلوکاست گونه آن، راه به هیچ اثر هنری و سینمایی پیدا نکرده و هر ایرانی دوستدار وطن را تا انتها پای پرده سینما میخکوب می‌کند.

 

 

 

وی گفت: اکران فیلم در روز سه شنبه ۳۰ آذرماه در ۵ سانس ۸ تا ۱۰ - ۱۰ تا ۱۲ - ۱۲ تا ۱۴ - ۱۴ تا ۱۶ - ۱۶ تا ۱۸  در محل سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد اسلامی شهرستان سنقر انجام می‌شود.

 

 

 

وی با اشاره به اینکه عموم مردم می‌توانند به تماشای این فیلم بپردازند، گفت: شهروندان برای تهیه بلیط می‌توانند به حوزه ،پایگاه ها و فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه سنقر مراجعه کنند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار