امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
28. آذر 1395 - 10:29   |   کد مطلب: 303628
سهیل سنقر : امام جمعه سنقروکلیایی در مراسم بزرگداشت هفته وحدت در مسجد روستای امیر عمران سنقر گفت : هدف دشمن از ایجاد تفرقه نابودی ریشه اسلام است در این راستا وحدت عامل پیروزی جامعه اسلامی است.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام مجید صفدری در مراسم بزرگداشت هفته وحدت در مسجد روستای امیر عمران از توابع سنقرو کلیایی افزود: برای دشمن نه شیعه مهم است و نه سنی بلکه مهمترین چیز برای آنها پر کردن جیبهای خود با فروش سلاح و مهمات به جنگجویان و غارت منابع نفتی و میراث فرهنگی کشورهای مسلمان است.

 

 

وی با تاکید برلزوم هوشیاری و جلو گیری از ورود تفکر غربی در جامعه اسلامی گفت: اگر وحدت نداشته باشیم و از نفوذ این تفکر دشمن به جامعه اسلامی غافل شویم، امنیت، آرامش، رفاه و خدمات و زندگی ما از بین می رود.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی با بیان اینکه درس بزرگ هفته وحدت این است که همه مسلمانها چه شیعه و چه سنی پیرو پیامبر اکرم(ص) هستند گفت: اگر بین مسلمانان تفرقه ایجاد شود، دشمن کشتار مسلمان را توسط مسلمان انجام می دهد.

 

 

حجت الاسلام صفدری اظهار داشت امروز داعش با نام مسلمان، با مسلمانانی که مشترکات زیادی با آنها دارد وارد جنگ شده و به قتل عام کودکان می پردازد، درحالی که تفکر پیامبر اکرم(ص) این است که در جنگ نباید به خانواده ها آسیبی برسد.

 

 

وی گفت: امروزدنیای غرب در شرایطی اسلام را به رعایت نکردن حقوق بشر متهم می کند که خود مسبب کشته شدن حدود 64 میلیون نفر در جنگهای صلیبی، جنگ جهانی اول و دوم می باشد.

 

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی دوستی، رحمت و برادری را از ویژگیهای بارز شخصیتی حضرت محمد مصطفی(ص) دانست و گفت: ایشان همواره در مدت حکومت  10 ساله خود در مدینه، با منطق، اخلاق و دین رحمت، محدوده ای به وسعت تمام اروپا را تسلیم اسلام کرد.

 

 

 

حجت الاسلام صفدری وجود نعمت امنیت را در کشوربه همت مدیریت و هوشیاری مسئولین، بسیار ارزشمند دانست و گفت: در ایران اسلامی امنیت به شکلی است که حتی کشورهای اروپایی به آن حسرت می خورند.

 

 

دشمنان با اختلاف افکنی درصدد نابودی جامعه اسلامی هستند

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی هم اسلام را دین رحمت و برادری ومشی دشمنان اسلام رامعرفی اسلام به عنوان دین خشونت دانست و گفت: زندگی و روابط اجتماعی همراه با انس و الفت بین برادران اهل تسنن و تشیع به برکت ایران اسلامی بوده و نشان دهنده توجه علمای دینی کشورو درک و هوشیاری بالای مردم می باشد.

 

 

 

یاور محمدی افزود:خنثی شدن نقشه های شوم گروههای تکفیری در خصوص ورود تعداداندکی  از آنها به داخل کشورمان ناشی از همکاری و همیاری مردم و حساسیت آنها نسبت به اهمیت حفظ امنیت در ایران اسلامی است.

 

 

وی تقویت وحدت و جلوگیری از انحراف آن را با حفظ هوشیاری و تحکیم یگانگی بین شیعه و سنی مورد تاکید قرار داد.

 

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی رسیدگی و رفع مشکلات روستاها در حوزه های مختلف را از اولویتهای اصلی دولت تدبیر و امید دانست و گفت: تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای 35 روستای دارای مشکل این شهرستان، جزء برنامه های جدی است که تمهیدات لازم برای تامین اعتبار و اجرای آن اندیشیده خواهد شد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار