امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
27. آذر 1395 - 13:46   |   کد مطلب: 303625
سهیل سنقر : نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران شهرستان سنقروکلیایی در جمع پرسنل قرارگاه خاتم این شهرستان گفت : نظام اسلامی ایران برگرفته از مکتب پیامبر اسلام و ائمه اطهار است.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام والمسلمین مسلم کماسی در جمع پرسنل قرارگاه خاتم شهرستان سنقروکلیایی ضمن تبریک هفته وحدت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) با بیان آیات و روایات سخنانی در در خصوص شأن و جایگاه پیامبر اسلام ایراد داشت.

 

 

 

وی بیان داشت : با وجود اینکه خداوند متعال پیامبرش را الگوی بشریت معرفی کرده است "لَقَدْ کانَ لَکُمْ في رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ" اما با این حال عده ای مخالف و دشمن پیامبر بودند چرا؟ چون پیامبر برای هدایت بشریت به سوی سعادت ابدی طبق برنامه دین مقدس اسلام عمل می کرد و در این راه نه از تهدید دشمن می ترسید و نه توجهی به تطمیع دشمن کرد.

 

 

 

حجت الاسلام کماسی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام چون منافع دنیوی خود را در خطر می دیدند با اومخالفت می کردند افزود : امروز نظام اسلامی ما که تداوم حاکمیت پیامبر و ائمه معصومین علیهم السلام است به همان دلیل که ذکر شد دشمنان کینه توزی دارند که شب و روز علیه نظام اسلامی و در رأس آن رهبری معظم انقلاب فتنه گری می کنند.

 

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : نیروهای مؤمن و انقلابی باید مثل یاران وفادار پیامبر که در دفاع از انقلاب پیامبر انواع سختی ها را تحمل کردند با حفظ روحیه انقلابی از نظام اسلامی و آرمانهای امام و شهدا دفاع کنند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار