امروز: شنبه 5 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
25. آذر 1395 - 16:36   |   کد مطلب: 303619
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در خصوص نشست ساختار شکنانه ای که چند روز پیش در دانشگاه رازی کرمانشاه رخ داد گفت :لگد مال کردن ارزش ها عبور از خط قرمز نظام است با افراد هتاک به اسلام و نظام در دانشگاه رازی کرمانشاه با قاطعیت برخورد شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : حرکت ساختار شکنانه ای که چند روز پیش در دانشگاه رازی کرمانشاه رخ داد و به ارزش های دینی ، مذهبی و ملی در واقع توهین شد را محکوم می کنیم.

 

 

نماینده مردم سنقروکلیایی بیان داشت : مسئولین مربوطه در واقع نباید اجازه چنین نشست هایی که در آن به ارزش ها توهین می شود را بدهند باید توجه داشت هر ملت و مملکتی اعتقادات و ارزش هایی در بنیان آن نهاده شده است.

 

 

وی در ادامه تاکید داشت : وقتی عده ای قصد داشته باشند در فضای دانشگاه ارزش های ملت را لگد مال کنند و در واقع بخواهند از خط قرمز های نظام عبور کنند واکنش دانشجویان عزیز و مؤمن را در بر خواهد داشت و این امر منجر به  ملتهب شدن فضای دانشگاه خواهد شد.

 

 

حجت الاسلام حسینی کیا ابراز داشت : لذا انتظار اولیه این است که خود مسئولین دانشگاه اجازه چنین نشست های ساختار شکنانه ای را ندهند ثانیا چنین اتفاقی که در حال حاضر رخ داده است باید بصورت قاطعانه با مصوبان این قضیه برخورد شود.

 

 

وی تصریح کرد : ماهم با توجه به رسالت خود باید به وزیر مربوطه تذکر داده و ایشان را احضار کنیم و با جدیت پیگیر این نشست ساختارشکنانه خواهیم بود.

 

 

نماینده مردم سنقروکلیایی در پایان افزود : مسئولین مربوطه با افراد خاطی با قاطعیت برخورد و از ملت شریف ایران بویژه استان شهید پرور استان کرمانشاه به خاطر این اقدام هتاکانه ای که در دانشگاه که مهد علم و ایمان است رسما عذر خواهی کنند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار