امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
18. آذر 1395 - 12:46   |   کد مطلب: 303580
سهیل سنقر : خانه هلال روستای خسرو آباد سنقرو کلیایی با حضور فرماندار، مدیر کل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه و سایر مسئولین در محل مسجد روستای خسرو آباد افتتاح شد.

به گزارش سهیل سنقر، خانه هلال روستای خسرو آباد سنقرو کلیایی با حضور فرماندار، مدیر کل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه و سایر مسئولین در محل مسجد روستای خسرو آباد افتتاح شد.

 

 

فرماندارسنقروکلیایی در آیین افتتاح خانه  هلال روستای خسرو آباد با اشاره به وقوع حوادث غیر مترقبه از قبیل زلزله، سیل، تصادفات و... آمادگی و حساسیت  تمامی افراد جامعه را برای جلوگیری از وقوع و مقابله با خسارت های ناشی از حوادث را مورد تاکید قرارداد.

 

 

یاور محمدی نقش مردم را در قبل از رسیدن نیروهای امدادی به محل حادثه بسیارموثر دانست و گفت: آمادگی مردم موجب نجات جان بسیاری از افراد آسیب دیده در حوادث و بحرانها خواهد شدو لازمه این کار، آموزش و ایجاد احساس مسئولیت در افراد جامعه است.

 

 

رئیس جمعیت هلال احمر سنقرو کلیایی هم گفت: با افتتاح خانه هلال روستای خسروآباد تعداد روستای دارای خانه هلال در این شهرستان به 7 مورد رسیده است.

 

 

احمد بخشی افزود: در این خانه ها، مواردی از قبیل تغذیه دربحران، آموزش امداد و نجات، ویزیت رایگان، مشاوره غذایی و بهداشتی، درمان و پیشگیری با داروهای گیاهی و غذاهای سنتی، راههای پیشگیری و مقابله با سرطان در زنان واستفاده صحیح از فضای مجازی از طریق امداد گران جمعیت هلال احمر آموزش داده خواهد شد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار