امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
7. آذر 1395 - 10:20   |   کد مطلب: 303524
سهیل سنقر : سرهنگ صمد محمدی گفت : در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نیز از ابتدای سالجاری تا کنون برای راه اندازی تعداد 73 طرح اشتغالزایی مبلغ 7 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و 13 میلیارد ریال هم به طرح های دیگری در مرحله پرداخت می باشد که علاوه بر افزایش تولید موجب فراهم شدن اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم شده است.

به گزارش سهیل سنقر، سرهنگ پاسدار صمد محمدی فرمانده سپاه شهرستان سنقروکلیایی در آیین افتتاح طرح های هفته بسیج در شهرستان سنقر گفت: این طرح ها شامل احداث یک باب خانه عالم و تکمیل 9 باب مسجد روستایی با اعتبار یک میلیاردو 260 میلیون ریال می باشد.

 

 

وی ادامه داد : در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نیز از ابتدای سالجاری تا کنون برای راه اندازی تعداد 73 طرح اشتغالزایی مبلغ 7 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و 13 میلیارد ریال هم به طرح های دیگری در مرحله پرداخت می باشد که علاوه بر افزایش تولید موجب فراهم شدن اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم شده است.

 

 

سرهنگ محمدی خاطر نشان کرد : این طرحها شامل مشاغل خانگی، فرش بافی، صنایع دستی، پرورش بلدرچین، مرغ بومی، قارچ و زنبور عسل می باشد.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سنقروکلیایی افزود: پرداخت تسهیلات برای راه اندازی طرحهای اشتغالزایی از طریق بانک مهر اقتصاد(بسیجیان) بدون محدودیت تا پایان سال ادامه دارد و متقاضیانی که دارای طرح هستند با مراجعه به بسیج سازندگی می توانند از تسهیلات بهره مند شوند.

 

 

 

وی همچنین در راستای محرومیت زدایی از تعمیر و مرمت و نقاشی و زیباسازی تعداد 28 مدرسه در سالجاری با اعتبار 300 میلیون ریال خبر داد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار