امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
5. آذر 1395 - 15:56   |   کد مطلب: 303515
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه بسیج نماد اخلاص و بصیرت است در بخشی دیگر از سخنان خود در خصوص تحریم های علیه ایران و مسئله برجام گفت : تمدید تحریم 10 ساله آمریکا علیه ایران نقض مسلم برجام است.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : همه افتخار ما مسلمین به این است که اشرف مخلوقات کائنات عالم پیامبری که از هر جهتی اسوه بود، پیامبر ماست پیامبری که در بصیرت و کمال و اخلاق و کردار و هزاران فضیلت دیگر نظیر نداشت و رحمت للعالمین بود.

 

 

وی خاطرنشان کرد : هیچ پیغمبری از امّتشان مزد نخواست به جز رسول گرامی اسلام، قرآن خطاب به حضرت محمد (ص) دستور می دهد که پیامبر گرامی اسلام از امت خود محبت اهل بیتش را بخواهد و در جایی دیگر پیامبر(ص) می فرمایند این مزدی که من از شماها خواستم به نفع خودتان است و شما از این مزد من بهره خواهید برد.

 

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی با اشاره به تشکیل سازمان بسیج مستضعفان در پنجم آذرماه سال 1358 اظهار داشت : بنیانگذار کبیر انقلاب بعد از پیروزی بر رژیم شاهنشاهی فرمان تشکیل بسیج 20 میلیونی را داد تا از اسلام و انقلاب دفاع شود و بسیج یکی از برکات ارزشمند انقلاب اسلامی و مهمترین یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.

 

 

 

وی در ادامه با اشاره به سخنان امام راحل بیان داشت : بسیج لشکر مخلص خداست که مرز نمی شناسد امروز برهمه ثابت شده است که هرجا بسیج با اخلاص وارد شده موفق بوده ، چه در عرصه دفاع مقدس و چه در عرصه بعد دفاع و مقابله باجنگ نرم و حتی امروز فراتر از مرزها در سوریه و عراق و لبنان ، همه از این نهاد مقدس الگو گرفتند و درمقابل دشمن ایستادگی کردند.

 

 

 

حجت الاسلام صفدری خاطرنشان کرد : اگر کمک بسیج نبود، معلوم نبود چه اتفاقی در جنگ تحمیلی رخ می داد بسیجیان درسهای خود را از کربلا گرفتند و امروز امنیت و آسایش و آنچه که مایه افتخار این کشور هست، مرهون بسیجیان است.

 

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی با اشاره به سخنان چند روز پیش مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان سراسر کشور گفت : اگر آمریکا تحریم های ۱۰ ساله و جدید بر علیه ایران را تصویب کند، یعنی نقض برجام را انجام داده است و اگر اینکار را انجام دهد، بداند که جمهوری اسلامی ایران نیز واکنش نشان خواهد داد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار