امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. آذر 1395 - 8:43   |   کد مطلب: 303504
سهیل سنقر : مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه سنقر در گفتگو با سهیل سنقر گفت : برآورد هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان سنقروکلیایی پرداخت می شود.

ایوب شریفی در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت : بسیج یک نیروی مردمی بوده و برای رفع و تقویت نقاط ضعف از نیروی بسیج کمک گرفته شده تا بتوانیم در راستای اهداف انقلاب‌اسلامی گام برداریم.

 

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه سنقر با اشاره به نقش موثر بسیج سازندگی در راستای اقتصاد مقاومتی بیان داشت : معرفی متقاضیان جهت دریافت تسهیلات بیش از ۱۰۶ نفر که تاکنون ۷۳ نفر موفق به دریافت تسهیلات شده اند که این تسهیلات در قالب وام های ۵۰ تا ۳۰۰ میلیون ریال بوده است.
   

 

 

وی طرح های اقتصاد مقاومتی شهرستان سنقروکلیایی را در قالب پرورش قارچ،پرورش بلدرچین،مرغ بومی،زنبورداری،صنایع دستی و فرش بافی عنوان کرد و افزود : به عنوان مثال تولید بلدرچین در سطح شهرستان بیش از ۲۳۲۱۹ قطعه ،تولید قارچ بیش از ۱۲ تن وارد بازار گردیده و در صنعت فرش بافی بیش از ۸۰۰ نفر نیز اشتغالزایی شده است.

 

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه سنقر در ادامه بیان داشت : برآورد هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان سنقروکلیایی پرداخت می شود.

 

 

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی سپاه شهرستان سنقروکلیایی در عرصه عمرانی و محرومیت‌زدایی با انجام فعالیت‌های عمرانی در مناطق محروم نسبت به رفع محرومیت اقدام کرده است افزود : در این راستا بهسازی و تکمیل ۱۰ مسجد در سطح شهرستان سنقروکلیایی،تکمیل سرویس های بهداشتی مساجد و خانه های عالم روستایی که بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هزینه داشته است.

 

 

شریفی خاطر نشان کرد : به همت بسیجیان شهرستان در اردوهای جهادی بهسازی طرح های هادی ۵ روستا انجام گرفت که تعداد بسیجیان ۳ هزار نفر روز شرکت و ۲۷ مدارس روستایی نیز رنگ آمیزی و نقاشی شده است و با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان کلاس های ترویجی و آموزشی روستایی برگزار گردید.      

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار