امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
1. آذر 1395 - 15:18   |   کد مطلب: 303491
سهیل سنقر : حجت‌الاسلام والمسلمین عسکری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در منزل چند تن از خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان به سرکشی از آنان و رسیدگی به مسائل و مشکلاتشان پرداختند.

به گزارش سهیل سنقر، در سفر یکروزه حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد استان به شهرستان سنقر، مسائل و مشکلات اداری و همچنین وضعیت ایثارگران این شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

در جریان این سفر کاری مدیرکل بنیاد کرمانشاه پس از انجام نشست اداری با کارکنان بنیاد و آشنایی با مسائل و مشکلات این مجموعه اداری، به همراه حجت الاسلام مجید صفدری امام جمعه و بهرام فرهنگیان رئیس بنیاد سنقر در منزل سه خانواده ایثارگر حاضر شده و با این عزیزان ایثارگر به گفتگو نشست.

 

 

در این دیدار مدیر کل بنیاد کرمانشاه با تجلیل از مقام والای شهدا، گفت: بسط و گسترش فرهنگ غنی ایثار و شهادت و انتقال این مفاهیم ارزشمند به نسل های بعدی ، از اولویت های اصلی بنیاد است.

 

 

حجت الاسلام عسگری افزود: آثار و اسناد دفاع مقدس خصوصا زندگی نامه، وصیت نامه و خاطرات شهدا، یکی از همین اهداف و اولویت هاست که در نظر داریم با کمک ایثارگران و خانواده های شهدا در جهت زنده حرکت کنیم.

 

 

همچنین در این دیدار حجت الاسلام صفدری امام جمعه سنقر نیز گفت : خانواده های شهدا به‌عنوان اسوه‌های مقاومت و ایثار، یکی از سرمایه های معنوی نظام هستند، چرا که در این مسیر روشن فرزندانی را تربیت کردند که به خیر واقعی یعنی شهادت  نائل آمدند.

 

 

در پایان این دیدار از خانواده شهیدان گرانقدر، کیخسرو و کیومرث انور، سردار شهید اسمعلی فرهنگیان و سردار شهید محمد مراد احمدی تجلیل شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار