امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
1. آذر 1395 - 10:47   |   کد مطلب: 303490
سهیل سنقر : فرماندار سنقروکلیایی گفت : تعداد 18 پرونده تخلف خبازیها به مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی توسط تعزیرات حکومتی تشکیل شده که 17 موردآن مختومه و یک مورد دیگر در حال رسیدگی می باشد.

به گزارش سهیل سنقر، فرماندار سنقروکلیایی در جلسه آردونان سنقرو کلیایی افزود: در این راستا تعداد 18 پرونده تخلف خبازیها به مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی توسط تعزیرات حکومتی تشکیل شده که 17 موردآن مختومه و یک مورد دیگر در حال رسیدگی می باشد.

 

 

وی با بیان اینکه کیفیت، کمیت، قیمت و اهمیت رعایت بهداشت در پخت و عرضه نان، زندگی مردم را تحت تاثیر قرار می دهد گفت: کنترل و بازرسی از خبازیها از سوی بازرسان بایستی باجدیت بیشتر از گذشته انجام گیرد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی گفت: امروز دولت تدبیر و امید در بحث بهداشت و درمان بیشترین هزینه ها را متحمل می شود که بایستی قوانین و معیارهای بهداشتی در خبازیها بخصوص میزان سبوس استاندارد در آرد تولیدی در کار خانجات و استفاده در خبازیها به صورت ویژه مورد توجه قرارگیرد.

 

 

بررسی درخواستهای متصدیان خبازیها در بحث انتقال محل، تغییر در پخت و احداث واحد های جدید خبازی و انتخاب بهترین واحد خبازی و تشویق آن، مواردی بود که در جلسه آردو نان این شهرستان مورد رسیدگی قرار گرفت.

 

 

شایان ذکر است تعداد 140 واحد خبازی در شهرو روستاهای شهرستان سنقروکلیایی فعال هستند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار