امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
18. آبان 1395 - 10:34   |   کد مطلب: 303445
مدیر کمیته امداد امام(ره) سنقر خبر داد؛
اعطای 3 میلیارد ریال تسهیلات عمرانی به مددجویان سنقروکلیایی
سهیل سنقر : مدیر کمیته امداد امام(ره) شهرستان سنقر با بیان اینکه امسال ۶۹ خانوار مددجو در این شهرستان از تسهیلات عمرانی بهره مند شدند گفت: نزدیک به سه میلیارد ریال تسهیلات عمرانی بلاعوض به خانوارهای مددجو سنقری پرداخت شده است.

صفدر امجدیان در گفتگو با سهیل سنقر با بیان اینکه امسال ۶۹ خانوار مددجو در این شهرستان از تسهیلات عمرانی بهره مند شدند اظهار داشت : نزدیک به سه میلیارد ریال تسهیلات عمرانی بلاعوض به خانوارهای مددجو سنقری پرداخت شده است.

 

 

مدیر کمیته امداد امام(ره) شهرستان سنقروکلیایی ادامه داد : از این میزان تسهیلات یک میلیارد و دو میلیون ریال به منظور خرید پنج مسکن شهری،یک میلیارد و ۱۴ میلیون ریال برای بهسازی و مقاوم سازی ۱۳ منزل مسکونی و مابقی این اعتبارات با هدف تعمیرات جزیی، کلی، احداث سرویس بهداشتی و حمام، کمک به تکمیل واحدها و منازل نیمه تمام شهری و روستایی ۵۱ خانوارهای تحت حمایت این نهاد هزینه شده است.

 

 

وی با یادآوری اینکه تسهیلات عمرانی برای ساخت و خرید منزل مسکونی تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال به خانوارهای مددجو پرداخت می شود اظهار کرد : همچنین جهت تعمیرات کلی، جزیی و ساخت و احداث سرویس های بهداشتی اعتباری تا سقف ۴۵ میلیون ریال در اختیار خانوارهای نیازمند و تحت حمایت قرار می گیرد.

 

 

به گفته امجدیان ۱۸۸ خانوار در این شهرستان نیز جهت معافیت در انعشابات آب، برق و گاز به ادارات مربوطه معرفی و از معافیت این انشعابات قانونی برخوردار شدند.

 

 

وی با تاکید بر اینکه تسهیلات عمرانی با هدف ایجاد سرپناهی امن به خانواده های مددجو پرداخت می شود خاطرنشان کرد: تسهیلات عمرانی از محل اعتبارات داخلی امداد و کمک ها و مساعدت های مردمی تامین و به خانوارهای تحت حمایت اعطا می شود.

 

 

مدیر کمیته امداد شهرستان سنقر با اشاره به اینکه بسیاری از خانواده های مددجو فاقد منزل مسکونی هستند یا منازل آنان نیازمند تعمیرات اساسی است، تصریح کرد: کمیته امداد طرح رضوان را با هدف جذب کمک های نقدی و غیرنقدی مردم برای تعمیرات، خرید و احداث منزل مسکونی برای خانوارهای نیازمند اجرا کرده که امید می رود خیران نیکوکار با مشارکت در این طرح خداپسندانه موجب شادی خانوارهای محروم شوند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار