امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
16. آبان 1395 - 10:42   |   کد مطلب: 303436
سهیل سنقر : دفتر نمایندگی انجمن سینمای جوانان در شهرستان سنقروکلیایی به سرپرستی مهدی اصلانی و با حضور معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، امام جمعه و فرماندار سنقروکلیایی و جمعی از مسئولان فرهنگی افتتاح شد.

به گزارش سهیل سنقر، دفتر نمایندگی انجمن سینمای جوانان در شهرستان سنقروکلیایی به سرپرستی مهدی اصلانی و با حضور معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، امام جمعه و فرماندار سنقروکلیایی و جمعی از مسئولان فرهنگی افتتاح شد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی در آیین افتتاح نمایندگی انجمن سینمای جوانان ایران در سنقرو کلیایی گفت: تلاش در عرصه فرهنگ با احداث مجموعه های فرهنگی مانند این انجمن که می تواند جوانان را دور خودش جمع کند، فکرشان را اصلاح نماید و اوقات فراغت آنها را به شکل صحیح پرکند و آنها را به عنوان افراد تاثیر گذار در جامعه تبدیل نماید، بسیار ارزشمند وقابل تقدیراست.

 

 

حجت الاسلام مجید صفدری با قدردانی از فعالین عرصه فرهنگ و هنر گفت: ارتقاء فرهنگ اسلامی و ایرانی و پیوند آنها، رشد جامعه را به دنبال دارد و به جوانان کارهای بزرگی واگذار می شود که کسب موفقیت در عرصه های دیگر را به دنبال خواهد داشت.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی نیز از مهدی اصلانی هنرمند عرصه سینما که با هزینه شخصی خود اقدام به راه اندازی انجمن سینمای جوانان نموده قدردانی کرد و گفت: این رخداد فرهنگی یکی ازکارهای ماندگاری است که دور نمای فرهنگی شهرستان را ترسیم می کند.

 

 

یاور محمدی از انجام زیر ساخت های فرهنگی در سنقرو کلیایی خبر داد و گفت: احداث مجتمع فرهنگی با محوریت سالن آمفی تئاتر با ظرفیت بیش از 500 نفراز محل اعتبارات سفر پرخیرو برکت مقام معظم رهبری تامین شده و در حال حاضر در مرحله تهیه زمین برای احداث این مجتمع ارزشمند فرهنگی هستیم.

 

 

وی همچنین احداث فرهنگ سرا در بافت فرسوده شهر توسط شهرداری را از دیگر اقدامات زیر ساخت های فرهنگی در سنقروکلیایی ذکرکرد.

 

 

معاون مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه هم با اشاره به فرمایشات امام(ره) که انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود گفت: کلام مقام معظم رهبری نیزادامه راه آن حضرت می باشد.

 

 

صدرالدین بابلی افزایش فضاهای فرهنگی به بیش از 35 هزار مترمربع در استان پس از سفر مقام معظم رهبری را نشانه تحول و نگاه عمیق به حوزه فرهنگ و هنر دانست و آنرا برای خنثی سازی تهاجمات فرهنگی دشمن ضروری برشمرد.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار