امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
15. آبان 1395 - 10:47   |   کد مطلب: 303434
مدیر کمیته امداد سنقروکلیایی خبر داد؛
پرداخت بیش از 14 میلیارد تسهیلات اشتغال به مددجویان سنقری
سهیل سنقر : مدیر کمیته امداد شهرستان سنقروکلیایی گفت : طی هفت ماهه امسال، بیش از ۱۴ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال تسهیلات برای ایجاد ۱۲۲ فرصت شغلی به خانوارهای تحت حمایت در شهرستان سنقر پرداخت شده است.

صفدر امجدیان در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : تسهیلات قرض الحسنه اشتغال کمیته امدادامام (ره) با بازپرداخت طولانی مدت  به مددجویان متقاضی و دارای مهارت برای ایجاد کسب و کار زوده بازده و پایدار پرداخت می شود .

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه طی پنج سال گذشته یک هزار و ۴۲۹ طرح اشتغال پایدار برای مددجویان تحت حمایت سنقری اجرا شده، گفت : ایجاد این شغل ها تاثیر بسزایی در رونق اقتصادی منطقه داشته است.

 

 

امجدیان با بیان اینکه نزدیک به ۱۴۳ میلیارد ریال اعتبار در قالب تسهیلات قرض الحسنه جهت اجرای این طرح های پنج ساله در اختیار مددجویان سنقری قرار گرفته است افزود : طی هفت ماهه امسال هم بیش از ۱۴ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال تسهیلات برای ایجاد ۱۲۲ فرصت شغلی به خانوارهای تحت حمایت در شهرستان سنقر پرداخت داده شده است.

 

 

مدیر کمیته امداد شهرستان سنقرتاکید کرد : ۱۱ میلیارد و ۲۹ میلیون ریال از این میزان تسهیلات از محل اعتبارات بانک های عامل برای ایجاد ۸۰ طرح شغلی و خودکفایی و مابقی آن از محل اعتبارات داخلی امداد تامین شده است.

 

 

به گفته وی دامپروری و فعالیت های صنفی و صنعتی از اصلی ترین طرح های شغلی بوده که مددجویان با بهره مندی از تسهیلات این طرح ها را اجرا کرده اند.

 

 

امجدیان با یادآوری اینکه سقف تسهیلات شغلی کمیته امداد ۱۵۰ میلیون ریال است ، خاطرنشان کرد : خودکفایی، توانمندی کامل اقتصادی و استقلال مالی خانوارهای تحت حمایت از اهداف کمیته امداد برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به آنها است.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار