امروز: يكشنبه 6 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
13. آبان 1395 - 11:34   |   کد مطلب: 303427
امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی؛
تفکر آمریکایی تفکر استکباری و ضد اسلامی است
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در مراسم یوم الله 13 آبان گفت : تفکر آمریکایی تفکر استکباری و ضد اسلامی است.

به گزارش سهیل سنقر، مراسم یوم‌الله 13 آبان پیش از ظهر امروز با حضور اقشار مختلف مردم، دانش‌آموزان و مسئولان در میدان سپاه پاسداران شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

 

 

همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جمع زیادی از مردم انقلابی و دانش‌آموزان سنقری اطراف میدان سپاه جمع شده بودند تا یک بار دیگر نشان دهند که نسل جدید انقلاب همچون نسل‌های گذشته نسبت به آمریکا بی‌اعتماد هستند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در این مراسم اظهار داشت : : 13 آبان یادآور سه حرکت تاریخی شامل تبعید امام راحل، کشتار دانش‌آموزان جلوی دانشگاه، و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان است.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در این روز از اهمیت بیشتری برخوردار است گفت : تفکر آمریکا استکباری و منطق آنها زور گویی است و ما هیچ وقت نمی توانیم تفکر آمریکایی را حق بدانیم و اگر آن را حق بدانیم تفکر اسلام و شهدا را رد کرده ایم.

 

 

وی اظهار داشت انتظار یزید در مقابل امام حسین (ع) این بود که با او بیعت کند وطاغوت امروز هم می خواهد ایران را تابع خودش کند تا مسلمانها از خود استقلال نداشته باشند.

 

 

امام جمعه سنقروکلیایی گفت : پشتوانه شعا رمرگ برآمریکا، دین، اسلام، قرآن، پیامبر و عقل و منطق و مبارزه با آمریکا بر اساس مبارزه با ظلم و ظالم است و این شعار، فقط شعار انقلاب نیست بلکه شعار دین و بشریت است.

 

 

حجت الاسلام صفدری با اشاره به کشورهایی از قبیل عراق و... که با آمریکا متحد بودند و توسط آمریکا نابود شدند گفت: آمریکاییها مشکلات هیچ کشوری را حل نمی کنند بلکه مشکلات خود را با استفاده از دیگر کشورها حل می کنند و اگر حواسمان باشد و دشمن شناس باشیم هیچ وقت فریب دشمن را نخواهیم خورد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار