امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
8. آبان 1395 - 9:33   |   کد مطلب: 303379
سهیل سنقر : حسین کیهانی پر افتخار ترین ورزشکار تاریخ شهرستان سنقروکلیایی باز هم افتخار آفرید و در پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی دو ماراتن اربیل عراق مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد.

به گزارش سهیل سنقر،حسین کیهانی پر افتخار ترین ورزشکار تاریخ شهرستان سنقروکلیایی باز هم افتخار آفرید و در پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی دو ماراتن اربیل عراق مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد.

 

 

پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی دو ماراتن اربیل عراق صبح روز گذشته همزمان با 28 اکتبر 2016 در استان اربیل عراق با حضور ورزشکارانی از سراسر جهان برگزار شد.

 

 

حسین کیهانی نماینده دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران توانست در این دوره مسابقات مقام قهرمانی رو به خود اختصاص دهد و ورزشکارانی از کشورهای ترکیه و عراق به ترتیب در جایگاه دوم و سوم مردان قرار گیرند.

 

 

شایان ذکر است در بخش زنان کشورهای سوئد،آمریکا و عراق به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

 

از نکات قابل توجه این دوره مسابقات که با استقبال تماشگران مواجه گردید سربند حسین کیهانی نماینده جمهوری اسلامی ایران بود که نوشته مبارک "السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ الْحُسَیْنِ" و "یارُقَیـّـِه بنت الحسین" بر آن نقش بسته بود و در پایان مسابقه به خواست حضار حسین کیهانی سربند خود را به عنوان یادگاری به تماشاگران اهداء کرد.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار