امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. آبان 1395 - 15:36   |   کد مطلب: 303364
سهیل سنقر : فرماندار سنقروکلیایی از احداث مجموعه ای به منظور حمایت از فرش دست باف سنقروکلیایی خبر داد گفت : در این راستا ساخت مجتمع تولیدی با درنظر گرفتن تمام مراحل مختلف فرش از پشم ، ریسندگی و رنگرزی تا فروش آن در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش سهیل سنقر، با حضور فرماندار، جمعی از مسئولین استانی و شهرستان و کارآفرینان برتر حوزه روستایی سنقروکلیایی همایش ملی روز روستا در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقر برگزار شد.

 

 

یاور محمدی در همایش ملی روستا و تجلیل از کار آفرینان برتر سنقروکلیایی افزود : خود باوری و خلاقیت مهمترین عامل در شروع یک کار منجر به درآمد و اشتغال است که این روحیه در کارآفرینان وجود دارد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی گفت: تغییر فرهنگ کار و اشتغال با شناخت از ظرفیتهای تولید و بهره گیری از اصول و مبانی کارآفرینی و امکانات موجود و تلاش و کوشش مضاعف در جامعه به ویژه در بین نسل جوان ضروریست.

 

 

وی احداث مجموعه ای به منظور حمایت از فرش دست باف سنقروکلیایی با هدف رونق آن و کاهش هزینه های تولید و افزایش دآمد بافندگان فرش خبر داد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی گفت : در این راستا ساخت مجتمع تولیدی با درنظر گرفتن تمام مراحل مختلف فرش از پشم ، ریسندگی و رنگرزی تا فروش آن در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

محمدی اظهار داشت ازابتدای تشکیل صندوق کارآفرینی امید تا امروز در این شهرستان با پرداخت 78 میلیارد و 730 میلیون ریال به کار آفرینان، تعداد یک هزارو 22 مورد اشتغال ایجاد شده است.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار