امروز: پنجشنبه 31 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
27. مهر 1395 - 16:18   |   کد مطلب: 303338
حجت الاسلام مجید میرزایی؛
وقف حسنه اى نیکو و ماندگار براى آخرت است
سهیل سنقر : رییس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه وقف حسنه اى نیکو وماندگاربراى آخرت است افزود : وقف، سنت حسنه دین مبین اسلام و افتخار جامعه اسلامی می باشد.

به گزارش سهیل سنقر، ظهر امروز با حضور امام جمعه ،فرماندار،فرمانده انتظامی ،جانشین فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین شهرستان سنقروکلیایی و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه مراسم تودیع و معارفه مدیر اوقاف و امور خیریه شهرستان سنقر در محل شبستان حرم مطهر امامزاده احمد علیه السلام برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین مجید میرزایی در این مراسم با اشاره به اهمیت جایگاه وقف در اسلام ابراز داشت : ما وظیفه داریم نسبت به مبانی دین و اسلام و انقلاب توجه ویژه داشته باشیم و یکی از این وظایف ترویج سنت حسنه وقف است.

 

 

رییس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه وقف حسنه اى نیکو وماندگاربراى آخرت است افزود : وقف، سنت حسنه دین مبین اسلام و افتخار جامعه اسلامی می باشد.

 

 

وی شهرستان سنقروکلیایی را يکي از شهرستان های مهم استان در زمينه موقوفات نام برد و از مسئولان شهرستان خواست تا با حمايت های خود موجب احياء و شکوفايی پتانسيل نهفته در موقوفات شوند.

 

 

حجت‌الاسلام میرزایی در ادامه ابراز داشت : این افتخار نصیب بنده شد که از اسفند ماه 92 بعد از حجت‌الاسلام احمدی به مدت 32 ماه در خدمت مردم ولایت مدار و شهیدپرور شهرستان سنقروکلیایی در جایگاه مدیریت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان انجام وظیفه کنم .

 

 

وی ابراز داشت : در این مدت انجام پروژه های عمرانی، از قبیل احداث شبستان عبادی حرم مطهر امامزاده احمد (ع) با زیربنای 530 متر مربع، احداث شبستان امامزاده جهان آرا خاتون باوله با زیربنای ۳۶۰ متر مربع ، تکمیل پروژه آینه کاری حرم امام احمد (ع) بخشی از فعالیت های صورت گرفته در دوره خدمت بوده است.

 

 

 

وی احداث مجتمع تجاری و اداری موقوفه نور محمد سلطان، احداث سرویسهای بهداشتی امامزاده محمود روستای شیرخان، تکمیل و احداث 15 پروژه مسجد در شهرستان سنقروکلیایی و در راستای تبدیل نمودن بقاع متبرکه شهرستان به قطب فرهنگی،از جمله اجرای ویژ برنامه های فرهنگی و قرآنی در آستان مقدس امامزاده احمد (ع) را از دیگر فعالیت ها نام برد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار