امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
13. مهر 1395 - 10:42   |   کد مطلب: 303266
با حضور فرماندار و اعضای کمیته برنامه ریزی؛
دومين جلسه كميته برنامه ريزی شهرستان سنقروکلیایی تشكيل شد
سهیل سنقر : دومین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان سنقروکلیایی با حضور فرماندار و اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان در محل سالن جلسات شورای اداری شهرستان تشکیل شد.

به گزارش سهیل سنقر، دومین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان سنقروکلیایی با حضور فرماندار و اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان در محل سالن جلسات شورای اداری شهرستان تشکیل شد.

 

 

یاور محمدی در دومین جلسه کمیته برنامه ریزی سنقروکلیایی اظهار داشت : پیش از این در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی، مبلغ 72 میلیارد و 700 میلیون ریال به طرح ها و پروژه های این شهرستان در بخش های مختلف اختصاص داده شده است.

 

 

 

فرماندار سنقر و کلیایی گفت: 81 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار برای تکمیل و پروژه های نیمه تمام این شهرستان در بخش های راه، جهاد کشاورزی، آموزشی و فرهنگی، شیلات و کشاورزی، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان، شهرک صنعتی، شهرداری ها، آب و میراث فرهنگی اختصاص یافت.

 

 

وی با بیان اینکه ملاک شاخص ها براساس میزان برخورداری طرح است که باید پایین تر از میانگین کشوری باشد، گفت: با وجود اینکه بعضی از حوزه ها نیاز به اعتبار داشتند اما از شاخص های در نظر گرفته شده برخوردار نبودند و اعتباری هم برای آنها در نظر گرفته نمی شود.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی گفت : اختصاص این میزان اعتبار براساس شاخص هایی است که تحت عنوان اعتبارات متوازن منطقه ای و در جهت تعادل بخشی به شاخص های عمرانی و توسعه ای شهرستان خواهد بود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار