امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
28. شهريور 1395 - 9:22   |   کد مطلب: 303189
توسط رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقر اعلام شد؛
ویژه برنامه های ارشاد اسلامی سنقر به مناسبت هفته دفاع مقدس
سهیل سنقر : رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقر از برگزاری ویژه برنامه های ارشاد اسلامی سنقر به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان سنقروکلیایی خبر داد.

به گزارش سهیل سنقر، محمد رضا کماسی از برگزاری برنامه جشن یک سبد گل محمدی با موضوع ترویج فرهنگ انتظار در روز ٢٩ شهریور به مناسبت دهه مبارک امامت و ولایت در محل مجتمع فرهنگی وهنری ارشاد شهرستان سنقر خبر داد.

 

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقر با بیان اینکه این مراسم جشن با همکاری سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه و شهرستان برپا می گردد افزود : اجرای مسابقه نقاشی کودک با موضوع یک سبد گل محمدی بعنوان برنامه جانبی این جشن با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در محل اداره شهرستان برگزار می گردد.

 

 

وی اجرای برنامه سرود، مولودی خوانی، اجرای نمایش، قرائت شعر خوانی ، قرائت داستان، بخش مسابقه و سخنرانی شخصیتهای برجسته شهرستان را از مهمترین برنامه های جشن یک سبد گل محمدی در شهرستان سنقروکلیایی عنوان کرد.

 

کماسی برگزاری مسابقه نقاشی کودک و نوجوان در صحن مطهر امامزاده احمد علیه السلام با موضوع امامت و ولایت در روز سه شنبه ٣٠ شهریور همزمان با عید سعید غدیر خم با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه را از دیگر برنامه های این اداره به مناسبت دهه ولایت و امامت اعلام کرد.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقروکلیایی همچنین برپایی نمایشگاه عکس به مناسبت هفته دفاع مقدس، در محل اداره و صحن مطهر امامزاده احمد علیه السلام، برگزاری مسابقه کتابخوانی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی با محوریت دفاع مقدس، دیدار با هنرمندان پیشکسوت بسیجی، و نیز پخش فیلمهای مرتبط با موضوع دفاع مقدس در سالن مجتمع فرهنگی هنری اداره را از دیگر برنامه های این اداره شهرستان در راستای گرامیداشت این ایام ، به شمار آوردند.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار