امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
17. مرداد 1395 - 10:22   |   کد مطلب: 302897
مدیر کمیته امداد سنقروکلیایی اعلام کرد؛
اجرایی شدن بیش از هزار طرح اشتغالزایی مددجویان
سهیل سنقر : مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سنقروکلیایی گفت: در حال حاضر بیش از یک هزارو 381 طرح اشتغال از سوی مددجویان تحت حمایت در شهرستان سنقروکلیایی در حال اجرا است.

صفدر امجدیان در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : طرح های اشتغالزایی از سال ۹۰  شده اند که در راستای اجرای این طرح ها ، تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت سنقری پرداختمی شود.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سنقروکلیایی با بیان اینکه به طور میانگین به هر یک از این مجریان طرح ها ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال پرداخت شده افزود: اعمال نظارت فنی و تخصصی بر طرح های اشتغال مددجویان موجب موفقیت و پایداری طرح های آنان شده است.

 

 

وی با تاکید بر اینکه نظارت ها فنی و مشاوره های شغلی لازم از سوی کارشناسان مجرب حوزه خودکفایی و اشتغال کمیته امداد ارائه می شود تصریح کرد: در سه ماهه نخست سال ۹۵ بیش از ۸۰ بازدید تخصصی بر طرح های فعال از سوی کارشناسان و ناظران اجرا شده است.

 

 

امجدیان در ادامه به اجرای ۳۳۳ طرح اشتغال با پرداخت تسهیلات به مددجویان سنقری طی سال ۹۴ اشاره و پیش بینی کرد : از تعداد طرح های اجرایی در سال گذشته ۲۳۲ طرح با تسهیلات بانکی و مابقی طرح ها با تسهیلات تامین شده از منابع امدادی اجرایی شده اند.

 

 

به گفته امجدیان در سال گذشته ۳۰ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال از منابع بانکی و پنج میلیارد و ۹۷۵ میلیون ریال از منابع امدادی به مددجویان سنقری پرداخت شده است.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سنقر با پیش بینی اینکه تا پایان سال ۹۵ بیش از ۳۴۰ طرح اشتغال در این شهرستان اجرا می شود اظهار کرد: کمیته امداد در راستای توانمندی و خودکفایی خانوارهای مددجو به آنان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت می کند .

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار