امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
14. تير 1395 - 10:55   |   کد مطلب: 302481
سهیل سنقر : مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سنقر به همراهی حجت الاسلام و المسلمین سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم شهرستان سنقر در قالب طرح مفتاح الجنه با خانواده های مددجو و پنج خانوار نیازمند سنقری دیدار کردند.

به گزارش سهیل سنقر، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سنقر به همراهی حجت الاسلام و المسلمین سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم شهرستان سنقر در قالب طرح مفتاح الجنه با خانواده های مددجو و پنج خانوار نیازمند سنقری دیدار کردند.

 

 

صفدر امجدیان با اشاره به اینکه در طرح مفتاح الجنه مسئولین، خیرین و حامیان از خانواده های نیازمند تحت حمایت دیدار و از آنان دلجویی می کنند یادآور شد : حجت الاسلام و المسلمین حسینی کیا نماینده مردم سنقر به غیر از دیدار با خانواده های مددجو بیش از ۶۸ بسته غذایی به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان اهدا کرده است.

 

 

به گفته امجدیان ارزش بسته های غذایی اهدای از سوی نماینده مردم شهرستان سنقر در مجلس شورای اسلامی ۹۰ میلیون ریال بوده است.

 

 

صفدر امجدیان در ادامه به اجرای طرح مفتاح الجنه به صورت پررنگ در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: از ابتدای رمضان سالجاری تاکنون مسئولین و خیرین سنقری از ۴۶ خانوار تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان دیدار و دلجویی کرده اند.

 

 

وی اظهار کرد: طرح مفتاح الجنه با هدف احیاء ارزش های دینی، ایجاد حس همدلی و برقراری ارتباط نزدیک‌تر مسئولان با خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد اجرا می شود.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سنقر در پایان خاطرنشان کرد: حامیان و خیرین نیکوکار می توانند با هماهنگی کمیته امداد از خانواده های مددجو و ایتام تحت حمایت دیدار و دلجویی کنند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار