امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
8. تير 1395 - 9:09   |   کد مطلب: 302452
سهیل سنقر : مدیر کمیته امداد شهرستان سنقروکلیایی گفت : در ده روزه نخست ماه رمضان سالجاری قریب به ۶۰ میلیون ریال کمک مردمی در راستای اطعام نیازمندان از خیرین سنقری جمع آوری شده که پیش بینی می شود تا پایان ماه مبارک این میزان کمک به ۲۳۰ میلیون ریال برسد.

صفدر امجدیان در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر با بیان اینکه کمیته امداد در ماه رمضان اهتمام بیشتری به اکرام و اطعام مددجویان دارد اظهار داشت : در ده روزه نخست ماه رمضان سالجاری قریب به ۶۰ میلیون ریال کمک مردمی در راستای اطعام نیازمندان از خیرین سنقری جمع آوری شده که پیش بینی می شود تا پایان ماه مبارک این میزان کمک به ۲۳۰ میلیون ریال برسد.

 

 

مدیر کمیته امداد شهرستان سنقروکلیایی ادامه داد : در دهه اول رمضان امسال بیش از ۱۷۴ خانوار در قالب توزیع غذایی گرم و سبدکالا اطعام شدند.

 

 

وی در ادامه به اجرای طرح مفتاح الجنه به صورت پررنگ در ماه مبارک رمضان اشاره و خاطرنشان کرد : در این طرح مسئولین، خیرین و حامیان از خانواده های نیازمند تحت حمایت دیدار و از آنان دلجویی می کنند.

 

 

امجدیان اظهار کرد : از ابتدا تا دهم ماه رمضان مسئولین و خیرین شهرستان سنقر به همراه امدادگران کمیته امداد با ۲۲ خانوار مددجوی سنقری دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفتند.

 

 

وی در پایان ابراز داشت : در این دیدار ها مسئولین شهرستان سنقر سبدهای غذایی به ارزش بالغ بر ۱۶ میلیون ریال  به این خانوارهای مددجو اهدا کردند.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار