امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
1. تير 1395 - 9:33   |   کد مطلب: 302383
سهیل سنقر : فرماندارسنقروکلیایی گفت : از ابتدای سالجاری تا کنون با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر،61 نفر به عنوان عاملین توزیع دستگیر و تعداد 55 پرونده تخلف تشکیل و تحویل مراجع قضایی شده است.

به گزارش سهیل سنقر،علیرضا ایزدی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر سنقرو کلیایی افزود : از ابتدای سالجاری تا کنون با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر، مقدار یک کیلو764 گرم انواع مواد مخدرسنتی و صنعتی کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش نشان می دهد.

 

 

وی ادامه داد : در این راستا تعداد 61 نفر به عنوان عاملین توزیع  دستگیر و تعداد 55 پرونده تخلف تشکیل و تحویل مراجع قضایی شده است.

 

 

وی توقیف تعداد 14 دستگاه خودرو و موتور سیکلت و جمع آوری 7 باب منزل مسکونی محل خرید و فروش و استعمال مواد مخدرو اعزام سه کودک بد سرپرست به بهزیستی را از دیگراقدامات انجام شده در راستای مبارزه با مواد مخدردر سالجاری ذکر کرد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی برگزاری همایشها، نشست ها و کلاسهای آموزشی توسط دستگاههای اجرایی ذیربط برای افزایش سطح آگاهی نوجوانان و جوانان و همچنین برگزاری جلسات تخصصی را به طور مستمرمورد تاکید قرار داد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی اظهار داشت به منظورافزایش سطح آگاهیهای مردم  درهفته جهانی مبارزه با مواد مخدر،برگزاری نمایشگاه عکس اعتیاد و اطلاع رسانی فعالیتهای انجام شده در این راستا ضروریست.

 

 

یکی از کارشناسان مرکز بهداشت هم از انجام طرح ملی دیده وری بیماریهای واگیردار در زندان سنقر خبر داد و گفت: مدد جویان زندانی در خصوص پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر تحت آموزش قرارگرفته اند.

 

 

بازرسی از باشگاههای بدن سازی در خصوص مصرف مواد نیرو زا، برگزاری همایش مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد جوانان و نوجوانان با حضور هیاتهای ورزشی و برگزاری همایشهای کوهپیمایی از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار