امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
10. خرداد 1395 - 8:09   |   کد مطلب: 301817
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت: اجرای طرح سد جامیشان با 76 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست که با هدف تامین آب کشاورزی دشت میانراهان وتامین بخشی از آب صنایع این شهرستان تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش سهیل سنقر، علیرضا ایزدی درجلسه بررسی مشکلات حقوقی مالکین روستاهای حوزه سد جامیشان گفت: زمینهای اراضی کشاورزی تعداد 6 روستا و همچنین محل سکونت اهالی یکی از این روستاها به نام نجف آباد در داخل دریاچه سد جامیشان غرق آب خواهند شد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی گفت: اجرای طرح سد جامیشان با 76 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست که با هدف تامین آب کشاورزی دشت میانراهان وتامین بخشی از آب صنایع این شهرستان تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

وی افزود: با حضور نمایندگان اهالی روستاهای حوزه سد جامیشان، ارزش گذاری برای پرداخت خسارت به آنها با معرفی کارشناس رسمی از طرف خود آنها مشخص خواهد شد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی با اشاره به بارندگیهای مناسب سال گذشته و امسال گفت: وضعیت سفره های آب زیر زمینی این شهرستان همچنان فقیر است و صرفه جویی مردم در بخش کشاورزی و آب شرب مورد تاکید می باشد.

 

 

مدیر عامل آب منطقه ای کرمانشاه هم از تامین آب شرب شهر سنقر در قالب برنامه های  بلند مدت و کوتاه مدت خبر داد.

 

 

کیاست امیریان گفت: در حال حاضراجرای پروژه تصفیه خانه دائمی برای بلند 23 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بهره برداری از چاههای جدید و تجهیز و استفاده مناسب از سیستم تصفیه خانه با فیلتر تند در محل سد شهدا نیزبه طور موقت برای تامین کمبود آب شرب شهرسنقربرای تابستان امسال پیش بینی شده است.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار