امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
18. فروردين 1395 - 10:04   |   کد مطلب: 299895
امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی؛
رشد و توسعه کشور در گرو تحقق شعار سال است
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر برقراری در مراسم دیدار با مسئولین شهرستان گفت : رشد و توسعه کشور در گرو تحقق شعار سال است.

به گزارش سهیل سنقر،علیرضا ایزدی فرماندار سنقروکلیایی به همراهی مسئولین ادارات به مناسبت تبریک سال نو با امام جمعه شهرستان حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر برقراری در دفتر ایشان دیدار کردند.

 

 

حجت الاسلام برقراری در این دیدار ضمن تبریک سال نو اظهار داشت : در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، میزان رضایتمندی مردم را نسبت به نظام اسلامی ارتقاء دهیم و در مقام مسئولیت و خدمت به مردم، پاسخگویی در محضر الهی و ماندگاری کار خیر و احسان و نیکی را مد نظر قراردهیم.

 

 

وی با بیان اینکه رشد و توسعه کشور در گرو تحقق شعار سال است تاکید کرد : احیاء راهکارهای اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل با برگزاری جلسات در شهرستان ضروریست.

 

 

حجت الاسلام برقراری با اشاره به اینکه مسئله نفوذ فقط در حوزه سیاسی نیست گفت : جوان درهر حزب و جناحی باشد حق دارد اشتغال داشته باشد و هر قید و بندی که انگیزه کار و فعالیت را از جوان بگیرد نفوذ است.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی ایجاد تحول در سال اقتصاد مقاومتی، همدلی و همزبانی با مردم، تخفیف بروکراسی اداری و جلوگیری از ضرروخسارت به مردم را مورد تاکید قرار داد.

 

فرماندار سنقروکلیایی هم گفت : با همدلی و همراهی مدیران دستگاههای اجرایی در سال 95 با توان بیشتر و با افتخار در راستای تحقق شعار سال به معنای واقعی به اقتصاد مقاومتی عمل کنیم و با جامه عمل پوشاندن به فرامین مقام معظم رهبری گامای موثر تری را برداریم و شاهد شکوفایی و سربلندی بیشتر از گذشته ایران اسلامی باشیم.

 

 

علیرضا ایزدی افزود : امروز برجام امید را در مردم ایجاد کرده و بایستی همیشه بحث صرفه جویی را مد نظر قرار دهیم و مبنای تفکری رهبر معظم انقلاب را در این راستا در نامگذاری امسال و سالهای گذشته مد نظر قرار دهیم و دین خود را به خون شهدا که همه ما مدیون و مرهون آن هستیم ادا کنیم.

 

 

وی از پیگیریهای لازم برای جبران خسارت سرمازدگی کشاورزان که در اردیبهشت ماه سال گذشته اتفاق افتاده بود خبر داد.

 

فرماندار سنقرو کلیایی از زحمات مدیران دستگاه های اجرایی در سال گذشته و همکاری آنها در برگزاری انتخابات هفتم اسفند 94 قدردانی نمود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار