امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
26. آذر 1394 - 13:49   |   کد مطلب: 295553
سهیل سنقر : سید ابراهیم پیره و محمد صالح شریفی دو هنرمند عکاس شهرستان سنقروکلیایی در جشنواره سراسری "خانه دوست " که بیش از 10 هزار عکس به دبیر خانه این جشنواره از سراسر کشور ارسال شده بود به عنوان برگزیدگان این جشنواره کشوری شناخته شدند.

به گزارش خبرنگار سهیل سنقر سید ابراهیم پیره و محمد صالح شریفی دو هنرمند عکاس شهرستان سنقروکلیایی در جشنواره سراسری "خانه دوست " که بیش از 10 هزار عکس به دبیر خانه این جشنواره از سراسر کشور ارسال شده بود به عنوان برگزیدگان این جشنواره کشوری شناخته شدند.

 

 

بنابر این گزارش آثار 70  هنرمند عکاس کشور، شامل 24 زن و 46 مرد، به عنوان برگزیدگان نهایی این جشنواره اعلام شدند که هیئت داوران 109 اثر منتخب آن ها را در سومین جشنواره خانه دوست در دو بخش عکس مستند و عکاسی با تلفن همراه، به عنوان اثر برتر تشخیص داده است.

 

 

گفتنی است محمد صالح شریفی در این جشنواره با سه اثر و سید ابراهیم یک اثر به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.

 

 

نمایشگاه آثار برگزیده این هنرمندان همراه با رونمایی از کتاب نفیس جشنواره، بهمن امسال در نگارخانه رضوان مشهد برگزار می شود.

 

 

لازم به ذکر است موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی سومین جشنواره سراسری عکس خانه دوست را، با نگاهی نو به مفهوم غنی زیارت، امسال در سه بخش عکاسی مستند، عکاسی با تلفن همراه و عکس نوشت برگزار کرد که در مدت کمتر از 4 ماه، 10 هزارو 250 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

 

 

 

دیدگاه‌ها

تبریک به این عزیزان و جامعه هنری علی الخصوص عکاسان بزرگوار

دیدگاه شما

آخرین اخبار